Autoglym prezentacia Kosice 2014

Autoglym Professional  o 10 hod.

Od 10.00 je pripravená demonštrácia produktov Autoglym Professional. Produkty Autoglym Professional sú určené pre užívateľov, ako autoumyvárne, predajcov nových a jazdených vozidiel, autodopravu...  Dopoludnajšia prezentácia je určená majiteľom a zamestnancom spomínaných odvetví, ktorí už teraz používajú autokozmetiku vo väčšom množstve. Autoglym tím si verí v oblasti zefektívnenia práce i nákladov procesu čistenia vozidiel. Sľubuje šetrenie nákladov, času, prípadne kombinácie oboch výhod aj vďaka zníženiu spotrebovanej energie.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Autoglym Hobby o 13.00

Druhou časťou dňa bude demonštrácia Autoglym produktov určených pre bežných užívateľov a nadšencov áut. Priblížia sa im možnosti jednoduchého, ale účinného spôsobu udržiavania áut v ich dobrom vizuálnom stave. Dozvedia sa podrobné detaily od správneho umývania a sušenia, končiac voskovaním alebo čistenim interiéru.

Autoglym prezentacia Kosice 2014

Miesto prezentácie: Autoumyváreň Aquareina 
Myslavská 2/B, 040 01 Košice

Jedna z najlepšie vybavených profesionálnych autoumyvárni na Slovensku.  V nádherných priestoroch sú samoobslužné boxy, automatická linka, ručná autoumyváreň, tzv. samoobslužný Dog Wash, Pneuservis a Rýchloservis, predajňa Autokozmetiky a doplnkov s príjemným posedením pri káve. Aquareina Košice obsahuje kompletné služby pre zákazníkov, ktorým na vzhľade ich vozidla záleží. 

Aquareina Košice Sobota 8.3.2014
Autoglym Professional od 10.00 hod. 
Autoglym Hobby od 13.00 hod.
Aquareina Myslavská 2/B, 040 01 Košice

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov