Za posledných štrnásť rokov stihol Rich vytvoriť limuzínu so šiestimi krídlovými(gullwing) dverami, vznášadlo, kabriolet, či „repliku“ z filmu Back to the Future.

Všetko začalo, keď sa Rich Weissensel stretol so zakladateľom značky Johnom DeLoreanom. „Ukázal som mu svoje skice a povedal mu, že by som rád niečo také postavil. Asi si o mne myslel, že som blázon. Ale povedal mi ak to dokážeš. Choď do toho!“ Inšpirovaný softvérový inžinier sa teda pustil do stavby prvého projektu. „DeLorean Monster Truck“ vznikol údajne len po mesiaci prác.

DeLorean DMC-12 sa vyrábal od roku 1981 do roku 1983.

Za posledných štrnásť rokov stihol Rich vytvoriť limuzínu so šiestimi krídlovými(gullwing) dverami, vznášadlo, kabriolet, či „repliku“ z filmu Back to the Future. Mohli by ste si myslieť, že tento pán upravuje všetko čo sa mu dostane pod ruku. Ale pozor, nie je to tak. Dôkazom je aj to, že vlastní tri originálne kúsky DeLorean. Tieto autá obdivuje natoľko, že by si nedovolil upraviť nepoškodený kus. V originálnom stave je ich na cestách totiž stále menej a menej.


A prečo to Rich všetko robí? Podľa jeho vlastných slov, pretože je úplný blázon do DeLoreanov.

Zdroj: autoblog.com