Aby to nebolo len o exhibícii, bez nádychu súťaženia, bude možné bezplatne sa registrovať do boja o cenné trofeje v rámci nových kategórií česko-slovenského seriálu TotalDip Tuning Battle 2015. Navyše, ako je tomu už dlhšie roky zvykom, tie budú opäť doplnené o viaceré zaujímavé kategórie vypísané redakciou časopisu Power magazine - zamerané na postoj, VIP štýl, svetlú výšku alebo kreatívny nápad v rámci úprav. Na "plachte" sa vystriedajú v moderovanom Show&Shine za asistencie nádherných modeliek najkrajšie autá, merať budú decibely výfukov, hodnotiť krásu zvukového prejavu vozidiel a na konci dňa sa po zotmení k slovu dostanú svetelné efekty zabudované do interiéru aj exteriéru vozidiel.

Power Tuning Party Bratislava

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Zvukovú kulisu výstavy bude okrem revu agregátov dotvárať aj masívna hudba šíriaca sa z extrémnych audio aparatúr, keďže na parkoviskách Shopping Palace prebehne aj súťaž dB Drag. Okrem merania akustického tlaku si na svoje prídu i fanúšikovia kvalitného ozvučenia, keďže sa bude súťažiť aj v disciplíne EASCA Sound Quality. Perličkami bohatého programu budú exhibície Mustang klubu a amerických muscle cars, vystúpenia skákajúceho auta v "Low rider show", súťaž o najnižšie auto zrazu "Car Limbo", horúce zápasy dievčat v blate, "Sexi car wash" a konať sa bude zraz kultovej značky Subaru. Perličkou výstavy budú krásne Twiinsky, ktoré zapózujú pri vybraných autách, vyberú svojho favorita na extra cenu a na záver automobilovej oslavy napokon zaspievajú aj svoje letné hity. 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a ani registrácia do boja o trofeje pre vyladené autá nebude spoplatnená. "Brány" areálu vonkajších parkovacích plôch nákupného centra Palace Shopping sa otvárajú o 12.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie. V prípade daždivého počasia sa mokrý variant usporiada v krytých parkovacích priestoroch v zadnej časti centra.

Harmonogram:    

12.00: otvorenie "brán" areálu zrazu - parkovisko Shopping Palace
12.00: začiatok registrácie do súťaží - tuning, dB Drag
od 14.30: moderované Show&Shine (predvádzanie vybraných áut na plachte)
15.00: US Car show - pred hlavným stage
15.30: Súťaž o najnižšie auto zrazu "Car Limbo" - pred hlavným stage 
16.00: Low rider show - exhibícia č.1
od 16.00: bodovanie tuningu (kategórie Power magazine)
16.30: meranie dB výfukov + výber najkrajšieho zvuku
17.30: Sexi car wash
18.30: Fotenie pri autách s Twiins
19.00: Low rider show - exhibícia č.2
19.30: Mud wrestling
20.00: Odovzdanie cien dB Drag - hlavný stage
20.20: Odovzdanie cien Tuning - hlavný stage
21.00: Twiins - hlavný stage
21.00: Hodnotenie "light tuning"