Clarkson spolu s kamarátmi chystá novú show, nie je to žiadna novinka a od Amazon Prime TV za to dostanú kráľovsky zaplatené. Hovorilo sa, že nová show by sa mohla volať Gear Knobs. Novým super a hypercarom vládnu prevodovky s pádlami pod volantom, tak prečo nie? Clarkson to už stihol na Twitteri dementovať, takže stále nevieme, ako sa show bude volať.

Clarkson, Hammond a May sa preháňajú s tromi naj hypercars na okruhu

Clarkson chce začať novú show vo veľkom štýle. Na okruhu Algarve nakrúcajú s hypercars Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Dočkáme sa porovnania?

Vieme ale niečo iné. Trojica Clarkson, Hammond a May siahla svojimi rukami na trojicu snáď najlepších hypercars súčasnosti, Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Natáčanie už začalo a moderátori autá prevetrali na okruhu v Algarve. Mohli by sme sa dočkať rozuzlenia hádanky, ktorý z týchto hypercars je najlepší. Za volant si sadne aj neznámy pretekár, ktorý má pomôcť pri rozhodovaní, z logických dôvodov to nebude Stig.

Dozvieme sa, ktorý hypercar je najlepší?

Uvidíme, či sa trojica hypercars skutočne objaví už v prvom diele novej show. To by nepriamo nadväzovalo na nedokončenú 22. sezónu Top Gearu, kde sa mali autá stretnúť. Lenže k tomu nikdy nedošlo. Bolo by výborné, ak by začali v takomto veľkom štýle. Hoci natáčanie už začalo, novej show sa dočkáme až na jeseň budúceho roka. Bude to dlhé čakanie.

Ferrari LaFerrari nemôže chýbať

Zdroj: autoforum.cz