O 5 rokov už možno The Grand Tour nebude

Momentálne je jasné, že ak pôjde všetko podľa plánu, The Grand Tour bude mať ešte dve série. Trojica má s Amazonom zmluvu na 36 epizód, teda 3 série po 12 epizód. To znamená, že trojicu uvidíme ešte minimálne dva roky. Čo príde potom? Dočkáme sa ďalších pokračovaní? James May  tvrdí, že pravdepodobne áno, no len na dva roky. Za päť rokov bude vraj príliš starý na to, aby ďalej pokračoval v „blbnutí“ s kolegami. Podľa neho by mal spolu s ním odísť aj Clarkson.

James May má 53 rokov (viem to už dlhšiu dobu, ale áno, tiež som myslel, že má viac), Jeremy Clarkson 56 a Richard Hammond 46.

„Musíme si priznať, že čoskoro budeme na podobné veci príliš starí. Richard Hammond je relatívne zdravý chlapík, ktorý sa o seba stará, no ja a Jeremy nie. Hlavne Jeremy je ochabnutý a ja to na sebe začínam sledovať tiež. Snažím sa s tým z nejakého dôvodu bojovať, no poddávam sa tomu,“ uviedol Captain Slow.

Taktiež dodal, že „počas nasledujúcich piatich rokov tu už nechcem smrdieť“. Otázkou však zostáva, čo z toho myslel May vážne. Vyjadrenie tejto trojice treba brať niekedy s rezervou. Na druhej strane, o 5 rokov bude mať Clarkson po 60tke a May tesne pred ňou. Osobne patrím k fanúšikom tejto trojky, no človek by mal vedieť, kedy treba skončiť. A Captain Slow to už zrejme vie.

zdroj: Carscoops