Dnes prinášam tri videá, ktoré sú staré pár týždňov. Dnes nebudeme spomínať na akcie, ktoré sa konali u nás v lete. Je tu nový rok, a preto sa budeme venovať aj aktuálnym veciam. Dnes naše oči upriamime do krajiny vychádzajúceho slnka, do Japonska. Tam sa konala tuning akcia pod názvom Fresh Tokyo Meet. V troch videách nájdete všetko, čo poteší oko nielen fanatikov japonských áut. Vidieť môžeme od Hondy NSX, cez Toyoty Supry, niekoľko krásnych Skylinov, ale aj americkú silu v podobe Mustangov, Viperov, Chargerov a pod. Čo všetko je vo videách nemá zmysel vymenovávať. Na svoje si skrátka prídu všetci fanúšikovia 4 kolies. Tak si vyhraďte chvíľku a nezabudnite pri toľkej kráse dýchať..:) 

Pozrite si, ako vyzerajú tuning stretká v Japonsku. Máme im čo závidieť :)

Druhé video je trochu slabšej kvality, ale to na zážitku vôbec neuberá. Navyše je doplnené o zremixovaný podmaz pesničky z kultového filmu F&F Tokyo Drift.

Tretie video je robené skôr na spôsob zahraničného turistu v Japonsku, ktorý si túto autičkársku akciu nenechal ujsť. Tu môžeme vidieť niekoľko kusov krásnych starších Porsche, na ktoré sa autor zameral v prvej polovici videa.

Verím, že ste sa aspoň trochu ponorili do atmosféry japonského zrazu. Dúfam, že ste počas zimy na svojich tátošoch tvrdo makali a tento rok vytiahnete eso z rukáva. 

 

Už aby nám sezóna konečne začala...:) 

VIDEOSPOMIENKA CAR FANS CUP A CAR FANS PARTY 2016

VIDEOSPOMIENKA CAR FANS CUP A CAR FANS PARTY ...

Zima je v plnom prúde. Prehupli sme sa do nového roka. Pomaly začínajú organizátori zverejňovať dátumy tohtoročných ...

24. 01. 2017
VIDEOSPOMIENKA NA LETO. ZRAZY 2016 NA VÝCHODE SLOVENSKA

VIDEOSPOMIENKA NA LETO. ZRAZY 2016 NA ...

V mrazivom počasí si trochu zaspomínajme na teplo. S letom idú ruka v ruke zrazy. Či už legálne, alebo nelegálne. Dnes ...

15. 01. 2017