Ťažko povedať, či auto skutočne nie je v poriadku, dobre vieme, že BMW M6 nikdy nemalo ambíciu byť najkomfortnejším či najtichším autom v ponuke. Rovnako tak po opakovanej osobnej skúsenosti vieme, že BMW M6 s robotizovanou prevodovkou SMG dokáže pri preraďovaní riadne kopať a hluk vnútri je vec, ktorú mnohí vyhľadávame. Samozrejme, ak sa bavíme o nádherne odladenom hluku motora. Na druhej strane, ak Hadiho frustrácia trvá už roky, je veľmi pravdepodobné, že na aute sa povozili aj iní vodiči, možno aj majitelia iných BMW M5/M6 a len potvrdili Talianovu frustráciu. Zásadnou odpoveďou na hore uvedenú otázku prečo však v zásade ostáva hlavne: lebo na to má!

Viacerým možno napadne, že keď chcel auto teatrálne zničiť, mohol ho dať prejsť pásakom, alebo ho zapáliť. No Hadi má iný plán. BMW M6 chce dať karosársky znova opraviť, aby ho mohol znova roztrieskať. Tentokrát na námestí v Berlíne. Dobrý je týpek, čo poviete? Asi bude naozaj dosť nasraný... :)

Každý menej teatrálne založený a menej majetný občan by v takom prípade volil iný postup. Azda najlogickejší by bol odpredaj jazdenky, nech sa s ňou trápi niekto iný... :) Alebo? Čo by ste robili vy?

zdroj: autoblog.com

majitel nici kladivom BMW M6