Pohon všetkých štyroch kolies a 8-stupňová automatická prevodovka.

Santa Fe vás dostane kamkoľvek

Slovensko ponúka veľa krásnych miest, ktoré môžete s rodinou alebo priateľmi navštíviť. Či už sú to historické pamiatky, ktoré by mal navštíviť každý Slovák, aby spoznal naše tradície,  alebo sa pokocháte jednou z množstva čarokrásnych prírodných vyhliadok, na ktorých máte okolitú krajinu ako na dlani.

Je jedno, kam sa vyberiete, o vašu spoľahlivú a bezpečnú cestu sa postará rodinné SUV Hyundai Santa Fe vo výhodnej edícii Smart s výkonným a úsporným naftovým motorom, pohonom všetkých štyroch kolies a 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

Rádio so 7" farebným multimediálnym displejom s podporou zrkadlenia smartfónu.

Vždy dobre naladení

Každý z nás vie, že cestovať s deťmi nie len tak. Je dôležité ich neustále zabávať. V tomto vás výbava edície Smart nenechá v štichu a postará sa o príjemný komfort celej posádky. Na ceste za zážitkami vás vždy dobre naladí rádio so 7" farebným multimediálnym displejom s podporou zrkadlenia vášho smartfónu. Príjemný pocit aj v chladnom počasí zabezpečia vyhrievané predné aj zadné sedadlá. V lete zasa oceníte automatickú dvojzónovú klimatizáciu.

Vynikajúce jazdné vlastnosti rodinného SUV.

Celá rodina v bezpečí

Najdôležitejšia zo všetkého však pre nás zostáva bezpečnosť. O tú sa postarajú predné full LED svetlomety, zadná parkovacia kamera, asistent na rozjazd do kopca a z kopca, systém na sledovanie únavy vodiča DAW, systém na udržanie vozidla v jazdnom pruhu LKA a aj systém autonómneho núdzového brzdenia FCA, ktorý dokáže rozpoznať vozidlá, chodcov aj cyklistov. Vďaka všetkým týmto bezpečnostným systémom viete, že sa domov z výletu vrátite šťastní a hlavne v poriadku.

SANTA FE vo výhodnej edícii Smart môže byť vaše len za 34 490 €.

Edícia Smart je naozaj rozumná voľba

Rodinné SUV Santa Fe v edícii Smart vás očarí nielen skvelou výbavou, ale hlavne cenou. Môžete ho mať teraz už za 34 490 € vrátane 5-ročnej záruky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Viac o Santa Fe Smart nájdete na HYUNDAI.SK.

Zdroj: Hyundai Slovensko