Kupé a ani kabriolet triedy E nie sú prekvapením. Automobilka dokonca plánuje aj off-roadovú verziu Éčka. Konkurovať by malo Audi A6 Allroad.
Mercedes ofenzíva modelov 2017

Kupé a ani kabriolet triedy E nie sú prekvapením. Automobilka dokonca plánuje aj off-roadovú verziu Éčka. Konkurovať by malo Audi A6 Allroad. Budúci rok príde aj facelift triedy S. Veľký sedan dostane najnovšie technológie z triedy E a určite aj niečo navyše.

Ďalšie CUV

Nečakaným autom je napríklad GLA Coupé. Pri pohľade na obľúbenosť a veľké predaje kategória CUV (kupé SUV), to vlastne až takým veľkým prekvapením nie je. Popri GLE Coupé a GLC Coupé tak bude ďalším CUV v ponuke.


Isté zmeny čakajú aj ponuku Mercedes-AMG. Príde verzia GT R Coupé, ktorú už ukázali Nemci v Goodwoode. Neskôr sa objavia aj verzie GT C Coupé a GT C Roadster. Špekulácie naznačujú, že pôjde o základnú a najmenej výkonnú verziu typu GT.


Budúci rok príde aj pickup, ktorého vývoj však oznámila automobilka už dávnejšie. V ponuke sa objavia aj Smarty ForFour a ForTwo kabriolet v plne elektrickom prevedení.


Zdroj: carscoops