Keďže RCZ je štýl a trend, Peugeot spustil na internete pre jeho objavenie konfigurátor, ktorý umožňuje výber motorov, farieb a poťahov. S množstvom fotografií a niekoľkých videí vo vysokej kvalite má každý užívateľ internetu novú možnosť dozvedieť sa a odhaliť tajomstvá tohto športiaku.

Web konfigurátor po každom zvolenom kroku napovie ďalšiu možnosť. Na záver polminútové video odhalí vami vybrané detaily exteriéru a interiéru. Konfigurátor ponúka rovnako ako reálny kus na výber 2 motory, 7 farieb so špecifikáciou možnej potlače spätných zrkadiel, 2 typy diskov a farebnosť alumíniových oblúkov.

Pozrite si to na vlastné oči: http://www.peugeot.fr/produits/RCZ/Coupe/Configurer/

Existuje však aj vreckové riešenie – aplikácia pre iPhone disponibilná všade v Európe už teraz. Mini konfigurátor umožní objaviť RCZ vašim známym a ponúka množstvo interaktívnych akcií. RCZ bude v predaji na domácom trhu od 22.04 s ponukou dvoch motorov. Zážihový 1,6 l THP 112 kW (156 k) od 27 400 € a vznetový 2,0 l HDi FAP s výkonom 118 kW (163 k) od  29 900 €.  Zážihový motor 1,6 THP s výkonom 147 kW (200 k) sa dostane do predaja počas leta. Ceny pre Slovensko, ako aj kombinácie výbav budú predstavené počas autosalónu v BA.

Okrem osobného kontaktu na výstave bude mať každý záujemca možnosť previezť sa na tejto atraktívnej novinke v dňoch 10 - 13.06 v okolí hradu Devín, kde Peugeot slovensko vytvorí špeciálne testovacie centrum. Bližšie informácie získa každý návštevník stánku Peugeot na autosalóne v Inchebe.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 10 obrázkov