Zábery, ktoré vznikli pri otvorení novej sezóny poputujú na charitu

Motoristickí nadšenci vedia, že spomínané krásky nie sú v racingovom svete žiadnymi nováčikmi. Svoje jazdecké schopnosti pravidelne zdokonaľujú v racingovej akadémii Race4Slovakia známeho slovenského jazdca a konštruktéra Dicka Kvetňanského. Akadémia učí ľudí jazdiť zvládať superšportové autá, ponúka adrenalínové jazdy na okruhu či zdokonaľovanie racingových zručností. Výsledky sexy dám sú ohromujúce, vďaka poctivému tréningu v Race4Slovakia totiž za sebou nechávajú aj skúsených jazdcov. A ako sa nežné dámy dostali do mužského racingového sveta?

„S Dickom Kvetňanským sa poznáme už dlhšie. O tom, že som naozaj talent a mala by som začať jazdiť, ma presviedča odkedy som absolvovala Race Academy. Tak sme sa nakoniec nechali ukecať, a ideme sa do toho vrhnúť naplno“, smeje sa Romana Škamlová.

Ako to vyzerá, keď sa spoja autá, ktoré asfalt trhajú, s telami, ktoré asfalt roztápajú, sa môžete presvedčiť v galérii fotografií. Na vlastné oči uvidíte, že racing už zďaleka nie je len mužskou doménou. Skúsiť to môžete sami v racingovej akadémii Race4Slovakia na okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni kúsok od Bratislavy. Všetky potrebné informácie nájdete na www.race4.sk

autor: Eva Baltészová
fotograf: Oldřich Hozák

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 4 obrázkov