Keď máš prachy, tak nešanuješ... A tento Rus slovo šanovať určite nepozná! 

Popravde ruská automobilová kultúra je niečo špecifické a jedinečné. Ich spôsoby tuningu a štýl jednoducho nepochopíte... Samozrejme, aj tam existujú krásne kusy. Ale to je v slabom pomere... Rozhodne vám sem-tam ukážeme nejaké zverstvá, ktoré dokážu spáchať len oni.


Dnešné video je iné. Očividne zahojený týpek tak trápi Audinu, že mnohým by možno slza z oka vyšla, keby to bolo ich auto. Blato, koľaje, kaluže plné vody, svahy, zjazdy... Jazdí s tým to, čo neprejdú niektoré SUV a off-roady. Jediné, čo ho limituje, sú možno pneumatiky, alebo svetlá výška. A to ste možno čakali, že bude permanentne priviazaný na lane. Auto toho fakt zvládne veľa. Celkom ma prekvapili aj nárazníky či prahy. Čakal som, že budú minimálne popraskané a odtrhané. Vzhľadom na to, čo Rus s týmto auto stvára tak verím, že by ho dokázal po detailingu ešte celkom dobre predať. Dovolím si však tvrdiť, že ten, kto by to auto kúpil, by časom zaplakal.

Video fakt nepotrebuje veľa slov. Nemusíte ho ani pozerať celé, stačí, keď sa ním preklikáte. Osobne sa mi zastavuje rozum... Sám sa pýtam prečo a na čo to je dobré. Ale keď ho to baví a má na to? Každopádne je to trošku zvláštny spôsob, ako sa ukázať svetu.