Európa má o športiaky záujem

Po 17-ročnej prestávke produkcie mena Supra je zoznam a záujem svojim spôsobom pochopiteľný, ale aj tak neočakávaný. Poradovníky majú tisíce záznamov a Toyota Europe preto čoskoro začne prijímať objednávky na modely 2020. Veľmi netypické, otvoriť objednávky na ďalší rok hneď začiatkom jari predošlého roka. No je to skvelá správa a signál, že o športové autá je stále záujem.

Nový športiak oslavuje Toyota GR Supra A90 Edition

Na oslavu legendárnych tradícií modelu Supra a uvedenia kódového označenia podvozku piatej generácie pripravia exkluzívny model Toyota GR Supra A90 Edition. Všetkých 90 exemplárov vyhotovených v pozoruhodnom matnom sivom laku Storm, vybavených 19“ matne čiernymi zliatinovými diskmi a podmanivým kokpitom v červenej koži orientovaným na vodiča, je už tiež rezervovaných.

„Rád by som poďakoval prvým zákazníkom za rezervácie, ktorými si zaistili prioritný prístup k novej Toyote GR Supra. Ako hlavný konštruktér sa už nemôžem dočkať chvíle, kedy si sadnú za volant, a súčasne verím, že v čo najväčšom počte ľudí znova prebudíme vášeň a umožníme im opäť sa za volantom baviť," povedal Tetsuja Tada, hlavný konštruktér Toyoty GR Supra.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov