Registrácia Prihlásenie

ČS Autoslalom - Letisko Senica

- Popis udalosti

Československý autoslalom 2014 je 1. ročník seriálu autoslalomových pretekov. Behom roka 2014 sa uskutočnia 4 preteky, z toho 2 v Česku a 2 na Slovensku. Našim primárnym cieľom je vytvoriť kvalitný a prestížny autoslalomový šampionát, ktorý jazdcom poskytne možnosť rozvoja ich schopností.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Dacia vyrobila pol milióna Dusterov

V novembri 2019 zišla z rumunskej výrobnej linky Dacia Duster s poradovým číslom 500 000. Šlo o verziu Duster 1.3 TCe 4x4 pre francúzskeho zákazníka. V súčasnosti ide 90 % produkcie Dacie na export. Rumuni denne vyrobia 1050 Dusterov.

Novodobý „McLaren F1“ sa prisaje k ceste ventilátorom

Spoločnosť Gordon Murray Automotive vyvíja superšport T50 s aktívnou aerodynamikou. Ventilátor v zadnej časti auta vysáva spod auta vzduch, čím aktívne riadi prítlak, max. rýchlosť aj brzdenie. T50 poháňa hybridný pohon kombinujúci elektromotor a benzínový agregát Cosworth V12.

GM postaví obrovskú továreň na výrobu batérií

General Motors a spoločnosť LG Chem spolu postavia jednu z najväčších tovární na výrobu batérií do elektromobilov na svete. Zamestná 1100 ľudí a jej ročná kapacita má prekročiť 30 gigawatthodín. Továreň má vzniknúť v americkom Ohiu.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE