Japan Street Parking 04

- Popis udalosti

Jarné stretnutie majiteľov Japonských tátošov je tu \"JAPAN STREET PARKING 04.\" Tak ako aj minulý rok začne akcia J.S.P. 04 o 13:00hod v Gbeloch na parkovisku pre Naftou. Tam už klasika pokec, foto, video a pod. Odtiaľ opäť klasika presun do Adamova. Tento rok by som chcel usporiadať taký mini meet modelov v mierke 1/24, takže ak niekto má tak prineste ukázať (samozrejme len JDM). Samozrejmosťou bude aj súťaž TOP 10, taktiež môžeme niečo pogrilovať, kofolka a tak. Prípadné zmeny alebo doplnenie informácií ohľadom akcie včas zverejnime.

Na akcii sa nekonajú žiadne dynamické súťaže preto sa netoleruje žiadne predvádzanie pred ostatnými (gumovanie, otáčanie na ručnú a pod. hlúposti), takisto pri spanilej jazde sú všetci účastníci povinný dodržiavať pravidla cestnej premávky + pravidla na ktorých sa dohodne priamo na akcii.

Na akcii zodpovedá každý sám za seba, preto za prípadné porušenie pravidiel cestnej premávky ako aj spôsobenie škody iným účastníkom akcie alebo cestnej premávky je zodpovedná výlučne osoba ktorá škodu prípadne porušenie pravidiel spôsobila.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE