Registrácia Prihlásenie

JDM zraz - ToyotaTeam Slovakia - X - 2014

- Popis udalosti

Jubilejný 10. ročník tradičného stretnutia priaznivcov značky Toyota, Lexus a ostatných fanúšikov japonských áut a JDM kultúry. Príďte osláviť desiate výročie Toyota zrazov a zabaviť sa s priateľmi. Bohatý program od 9:00 do 18:00 na tom najlepšom mieste - areál Paddocku (bývalý kameňolom) na Pezinskej Babe. Autoslalom s časomierou, atrakcie pre deti, súťaž o najkrajšie auto zrazu a mnoho ďalších.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Naftová Škoda Kodiaq RS končí

Najdynamickejšia verzia modelového radu Kodiaq, Škoda Kodiaq RS bude musieť vymeniť motorizáciu. Výroba motora 2.0 BiTDI z aktuálnej verzie RS končí. Ak Kodiaq RS prežije, bude musieť dostať iný motor. Automobilka nevylúčila ani možnosť, že z ponuky úplne vypadne.

Platforma ako skateboard

Automobilka Hyundai vyvíja novú podlahovú plošinu pre elektromobily. Bude mať tvar skateboardu a môže niesť niekoľko druhov karosérií. Jednoduchá konštrukcia znižuje ťažisko, celkovú hmotnosť aj počet komponentov podvozku.

VW pracuje na športovom elektromobile

Automobilka Volkswagen rozšíri portfólio svojich elektrických modelov z rodiny ID o malý športový model. Bude stáť na podlahovej platforme MEB, skôr ako za tri roky sa však do výroby nedostane. Prednosť dostane elektrické SUV, na zábavu je podľa vedenia VW čas.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE