Registrácia Prihlásenie

JDM zraz - ToyotaTeam Slovakia - X - 2014

- Popis udalosti

Jubilejný 10. ročník tradičného stretnutia priaznivcov značky Toyota, Lexus a ostatných fanúšikov japonských áut a JDM kultúry. Príďte osláviť desiate výročie Toyota zrazov a zabaviť sa s priateľmi. Bohatý program od 9:00 do 18:00 na tom najlepšom mieste - areál Paddocku (bývalý kameňolom) na Pezinskej Babe. Autoslalom s časomierou, atrakcie pre deti, súťaž o najkrajšie auto zrazu a mnoho ďalších.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

BMW vyvíja gyroskopický držiak nápojov

Konštruktéri automobilky BMW pracujú na držiaku nápojov, ktorý bude nápoj stabilizovať stále v rovnakej polohe. Pracovať má na rovnakom princípe ako stabilizátory kamier. Nápoj by ste tak už nemali vyliať ani pri veľmi dynamickej jazde v zákrutách. 

Dacia vyrobila pol milióna Dusterov

V novembri 2019 zišla z rumunskej výrobnej linky Dacia Duster s poradovým číslom 500 000. Šlo o verziu Duster 1.3 TCe 4x4 pre francúzskeho zákazníka. V súčasnosti ide 90 % produkcie Dacie na export. Rumuni denne vyrobia 1050 Dusterov.

Novodobý „McLaren F1“ sa prisaje k ceste ventilátorom

Spoločnosť Gordon Murray Automotive vyvíja superšport T50 s aktívnou aerodynamikou. Ventilátor v zadnej časti auta vysáva spod auta vzduch, čím aktívne riadi prítlak, max. rýchlosť aj brzdenie. T50 poháňa hybridný pohon kombinujúci elektromotor a benzínový agregát Cosworth V12.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE