Registrácia Prihlásenie

LucasOil RW 13 Slovakiaring

- Popis udalosti

Vážení jazdci, opäť sme pre Vás pripravili, tento krát už 13. akciu Racing Wheels Day. Sobota 21.3.2015 bude patriť všetkým, ktorí si chcete zajazdiť za bezkonkurenčné ceny. Pre oživenie a spestrenie sme pre zmenu zvolili variant dráhy č. 5 (pozri obr.), ktorý je veľmi zábavný a zaujímavý najmä preto, že sa vyhneme cieľovej rovinke a tiež druhej najdlhšej rovine okruhu. Tým sa o istej miery stratia rozdiely v časoch na jedno kolo medzi veľmi výkonnými autami a tými menej výkonnými. Inými slovami, stačí Vám dobrý podvozok a stačia Vám dobre zvolené pneumatiky a môžete na výsledkovom monitore pekne zamiešať kartami. Už tradične máme pre Vás pripravené popoludní krátke preteky na spestrenie, občerstvenie, ale hlavne veľa jazdenia. Neváhajte s registráciou a zaplatením, pretože počet predaných štartovných čísel sme stanovili na 50. Tešíme sa na Vás!


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE