Registrácia Prihlásenie

Posledné tankovanie Bojnice

- Popis udalosti

Comeback po ročnej prestávke opäť !!!!
Srdečne vás pozývame po vyše ročnej prestávke, na túto SUPER tradičnú akciu, pre všetkých jazdcov motoršportu a taktiež ich nadšencov, opäť na všetkým známe, Posledné Tankovanie do Bojníc, ktoré sa bude konať tradične na parkoviskách, pod hotelom Régia !
Brány sa otvoria už v piatok o 13:00hod a akcia môže začať ;-) Prvý pretek začína v sobotu ráno. Taktiež bude sprievodný programom....nočné kúpanie ( so šampanským a prehliadka zámku ) Pre jazdcov v cene aj obedy.
-
Registrácia na podujatie prebieha tu:
http://raceshow.webjet.sk/posledne-tankovanie/
-
Jedná sa o automobilové podujatie a s ním spojenú príjemnú atmosféru, hlavne zábavu, v kruhu našej správnej komunity !! ( DVOJ PRETEK ) sobota - nedeľa, v sobotu sa pôjde pretek, v nedeľu opäť ! Štartovné 40€ je na jeden deň. Registrácia na 2 dni (dva preteky) je zvýhodnená na 70€. Pôjdu sa 4 -(3) merané kolá podľa počtu jazdcov a času, z ktorých sa najhorší čas škrtá.
Súťažné kategórie:
A1 - do 1400ccm
A2 - do 1600ccm
A3 - do 2000ccm
A4 - nad 2000ccm
+ absolútne poradie.

ďalšie INFORMÁCIE pridáme priebežne.
Srdečne vás pozývame a tešíme sa na tradičné stretnutie, Janko Ľahký a organizačný tím !
Takže vidíme sa 7-8.11.2015 !!!!


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE