Registrácia Prihlásenie

RaceShow Winter Race

- Popis udalosti

VOĽNÉ PRETEKY PRE ZÁBAVU a zabitie nudy. Dúfame že koniec roka pomaly sa nám podarí byť aj na snehu, podľa toho zvolíme trať aby bola aj čo najviac bezpečná.
Seriál RaceShow 2015 máme skončený, ďalšia sezóna je až v januári, kto nechce doma sedieť a len tak sa povoziť pripravujeme voľný závod, budú 4-kategórie:
A1- do 1400ccm
A2- do 1600ccm
A3- do 2000ccm
A4- nad 2000ccm
Tentokrát diesel bez koeficientu, nakoľko je to voľný závod.

10€ štartovné, príchod do 8:30 tradične, 9:00 štartujeme ;-) bude to čisto len správna komunita a zábava, koniec roka u nás ;-) spoločné heslo: SNEH SNEH SNEH


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE