Registrácia Prihlásenie

Tuning Grill Párty V

- Popis udalosti

Tuning club Zvolen Vás aj tento rok pozýva na 5.ročník Tuning Grill Párty, kde si prídu na svoje priaznivci šprintov, slalomu, lešteniek, driftov, light tuningu, db audia a hlavne dobrej zábavy. Ako zvyčajne budeme začínať piatkovou zábavou, určite nebudú chýbať nočné šprinty, večerná drift šou, Light tuning a veľa iných večerných prekvapení pre pánov ale aj dámy :-) a samozrejme Mega párty do samého rána...Sobota bude súťaživejšia ako každý rok budú šprinty, slalom, meranie db audia a nebudú chýbať ani leštenky, pre ktoré budú vytvorené scény. V programe nebude chýbať ani streetfighter show a drift show. www.tuningclubzv.sk


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE