Registrácia Prihlásenie

Volt Racing Meeting Alfa Romeo 2016

- Popis udalosti

A je to tu zas !! Aj tento rok sa stretneme na tradičnom zraze v Trenčíne na super strojoch ... a motokárach. 
Jazdy sú rezervované od 14:00-17:00 - každý si jazdy platí sám, ako minulý rok. 
Hladní nebudeme, postará sa o nás Mike's GARAGE ! 
Po príchode na akciu sa bude vyberať vstupné 3€/auto
Ak ma niekto zaujem o ubytovanie, kontaktujte ma do spravy. Ubytovani budeme v http://www.hotelostrov.sk/ , cena na osobu/noc + ranajky je 21€, vecer sa tam da postediet pri bare a v restauracii. Kapacita hotela je 40osob, predbezne som rezervoval 20 miest. Ak by sa nas nazberalo viac a bude volne, nieje problem nahlasit viac ludi. Piste mi prosim do spravy Meno + pocet osob aby som to vedel nejako zadelit po izbach.. je tam 9 dvojlozkovych, 4 trojlozkove a 2 apartmany 2+2. 
Otazky piste do komentu.. Dakujem za pozornost :)
Teším sa na hojnú účasť, priebežne budem pridávať info ohladom zrazu.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Unikla foto na nový Seat Leon 2020 - premiéru má večer o 20h

Nový Seat Leon bude v každom smere evolúciou, nie revolúciou. Automobilka chce konzervatívny, dlho vyhovujúci dizajn zvonku aj zvnútra. Všetkých vraj prekvapia svetlá. Leon bol jeden z prvých v kategórii C s fullLED. Ten nový ich bude mať 2x výkonnejšie. Oficiálna premiéra je dnes o 20h.

Od zajtra 28.01.2020 UNAS štrajk obnoví

Nedeľné rokovanie autodopravcov UNAS rozhodlo vyčkať na stanovisko vlády do 27. januára do 16 h. K dohodne nedošlo. UNAS je preto rozhodnuté obnoviť štrajk najmä na hraničných prechodoch SR. Osobná doprava nebude obmedzená, "záchranárska ulička" je priorita. Občanov prosia o pochopenie a podporu.

Nový VW Golf GTI príde už do Ženevy

Návštevníci jarného ženevského autosalónu sa môžu tešiť na nový VW Golf GTI ôsmej generácie. Na jeho pohon bude aj naďalej slúžiť upravený benzínový štvorvalec 2.0 TSI. Vo verzii Performance by sa mal jeho výkon blížiť až k hranici 300 k.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE