Registrácia Prihlásenie

X-Mass Drive 2015

- Popis udalosti

SEXI TUNING TEAM A DENNÍK TAXIKÁRA pozýva každého priaznivca áut a tuningu na Vianočnú jazdu - X-MASS DRIVE 2015, ktorá sa uskutoční dňa 19.12.2015 tj. Sobota o 14:00 na parkovisku pri nákupnom centre Palace shopping park na parkovisku pri autoumyvárke Showcar. Predstavujeme si to nasledovne: vyzdobíte si svoje auto vianočnými motívmi. Prečo?? Pretože bude súťaž o najkrajšie vyzdobené auto. A čo zato?? Až troch z Vás odmeníme peknou výhrou od našich sponzorov (DM Autoservis, hudobník Plexo, Palace Shopping Center, Hopin, Kali, West Coast Choppers Bratislava, IL TRADE s.r.o., AD carwash, Pizza Rehi,...) Ak máte deti, tak ich určite nenechajte doma! Prečo?? Pretože dostanú sladké dobroty. A čo bude potom?? Potom nasadneme do áut a o 15:30 vyrazíme pomalou jazdou obchvatom a ukončíme ju na parkovisku pri Carrefour-e v Petržalke, kde sa Vám pekne poďakujeme za účasť a rozlúčime sa. Ale čo je hlavné?? Rozhodli sme sa urobiť zbierku a vyzbierané peniažky odnesieme deťom na detskú onkológiu v Bratislave na Limbovej ulici. Prečo sme sa tak rozhodli?? Pretože kým budeme my doma s rodinami večerať, tak ony budú v nemocnici. Tak možno aspoň malá finančná pomoc pomôže a ukáže im že na nich niekto myslí. Tešíme sa na účasť. STT&DT


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE