Registrácia Prihlásenie

X-Mass Drive 2015

- Popis udalosti

SEXI TUNING TEAM A DENNÍK TAXIKÁRA pozýva každého priaznivca áut a tuningu na Vianočnú jazdu - X-MASS DRIVE 2015, ktorá sa uskutoční dňa 19.12.2015 tj. Sobota o 14:00 na parkovisku pri nákupnom centre Palace shopping park na parkovisku pri autoumyvárke Showcar. Predstavujeme si to nasledovne: vyzdobíte si svoje auto vianočnými motívmi. Prečo?? Pretože bude súťaž o najkrajšie vyzdobené auto. A čo zato?? Až troch z Vás odmeníme peknou výhrou od našich sponzorov (DM Autoservis, hudobník Plexo, Palace Shopping Center, Hopin, Kali, West Coast Choppers Bratislava, IL TRADE s.r.o., AD carwash, Pizza Rehi,...) Ak máte deti, tak ich určite nenechajte doma! Prečo?? Pretože dostanú sladké dobroty. A čo bude potom?? Potom nasadneme do áut a o 15:30 vyrazíme pomalou jazdou obchvatom a ukončíme ju na parkovisku pri Carrefour-e v Petržalke, kde sa Vám pekne poďakujeme za účasť a rozlúčime sa. Ale čo je hlavné?? Rozhodli sme sa urobiť zbierku a vyzbierané peniažky odnesieme deťom na detskú onkológiu v Bratislave na Limbovej ulici. Prečo sme sa tak rozhodli?? Pretože kým budeme my doma s rodinami večerať, tak ony budú v nemocnici. Tak možno aspoň malá finančná pomoc pomôže a ukáže im že na nich niekto myslí. Tešíme sa na účasť. STT&DT


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Peugeot ukázal prvú skicu hypercaru, ktorý bude pretekať na 24h ...

Peugeot ohlásil svoj veľký návrat do vrcholového motoršportu v sérii WEC a teraz ukázal aj prvý návrh jeho hypercaru. Ten pripravuje v spolupráci s tímom Rebellion Racing na sezónu 2022. Postaví sa tak Toyote, Astonu Martin a Glickenhausu.

Jaguar F-Type prišiel o motor 3.0 V6

Modernizovaný Jaguar F-Type prišiel o šesťvalcový motor. Novinku bude poháňať štvorvalec 2.0 Turbo (221 kW/300 k), alebo motor 5.0 V8 naladený na 331 kW (450 k), prípadne až na 423 kW (575 k) vo verzii F-Type R. Tá zvládne disciplínu 0-100 km/h za 3,7 s a rozbehne sa na magických 300 km/h.

Opitý vodič jazdil na diaľnici v protismere. Nadýchal 2,06 promile

Polícii včera nahlásili vodiča jazdiaceho po diaľnici D2 v protismere. Vodiča jazdiaceho v Mercedese nakoniec zastavili až na hraničnom priechode Čunovo-Rajka. Tu sa zistilo, že ide o 28 ročného srbského občana podguráženého alkoholom. Nadýchal 2,06 promile.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE