Registrácia Prihlásenie

Zimný víkendový zraz Peugeotclubu- Liptovský Mikuláš - Chata Opalisko

- Popis udalosti

Všetkých Peugeotclubákov opäť pozývame na sever Slovenska do krásneho prostredia za obcou Závažná Poruba - Chata Opalisko, asi 10 km od Liptovského Mikuláša.

Chata Opalisko sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier a jej okolitá príroda ponúka ideálne podmienky pre milovníkov zimných športov.
K dispozícii sú 50 metrov od chaty tri lyžiarske vleky a sedačka so štyrmi zjazdovkami (všetko aj umelo zasnežované), ktoré uspokoja aj najnáročnejších lyžiarov. Večer je možnosť lyžovať pri umelom osvetlení. Začiatočníci sa naučia lyžovať v lyžiarskej škôlke pod dohľadom odborníkov. Vedľa chaty je servis a požičovňa zimnej výstroje. Vyznávači bežeckého lyžovania určite uvítajú členité terény bežeckých tratí, ktoré sú po celú zimu upravované. 

Všetky potrebné informácie sa dozviete na našom fóre: https://forum.peugeotclubslovakia.sk/index.php/topic,2605.0.html

Tešíme sa na vás, priatelia levov... :)


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

BMW vyvíja gyroskopický držiak nápojov

Konštruktéri automobilky BMW pracujú na držiaku nápojov, ktorý bude nápoj stabilizovať stále v rovnakej polohe. Pracovať má na rovnakom princípe ako stabilizátory kamier. Nápoj by ste tak už nemali vyliať ani pri veľmi dynamickej jazde v zákrutách. 

Dacia vyrobila pol milióna Dusterov

V novembri 2019 zišla z rumunskej výrobnej linky Dacia Duster s poradovým číslom 500 000. Šlo o verziu Duster 1.3 TCe 4x4 pre francúzskeho zákazníka. V súčasnosti ide 90 % produkcie Dacie na export. Rumuni denne vyrobia 1050 Dusterov.

Novodobý „McLaren F1“ sa prisaje k ceste ventilátorom

Spoločnosť Gordon Murray Automotive vyvíja superšport T50 s aktívnou aerodynamikou. Ventilátor v zadnej časti auta vysáva spod auta vzduch, čím aktívne riadi prítlak, max. rýchlosť aj brzdenie. T50 poháňa hybridný pohon kombinujúci elektromotor a benzínový agregát Cosworth V12.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE