Darujte si bohatú motoristickú sezónu s kalendárom plným medzinárodných podujatí a vzrušujúcou akciou, od apríla do novembra. Stačí spraviť jediný krok. Slovakia Ring pre vás pripravil nový produkt, vďaka ktorému si pohodlne predplatíte všetky zážitky jedinou kúpou.

 

GOLD CARD: Sledujte vzrušujúce štarty a víťazstvá, súboje na trati a predbiehania z pohodlia krytej tribúny, umiestnenej hneď nad uličkou boxov a cieľovou rovinkou. Výhľad na väčšinu okruhu a blízkosť pódiových osláv víťazov a k tomu parkovanie a občerstvenie poruke. Toto najlepšie sedenie aj v nepriazni počasia je v hodnote 290 € a platí celý rok, na všetky podujatia.


V tejto cene si môžete z tribúny „A“ vychutnať špičkovú zábavu, akú poskytujú napríklad Majstrovstvá sveta cestovných automobilov (WTCC), slávne preteky silných vozidiel série Superstars s bývalými jazdcami F1, medzinárodné posádky šampionátu FIA GT Series, tradičnú Veľkú cenu Slovenskej republiky preteky cestných automobilov na okruhu, populárny ADAC GT Masters a množstvo ďalších skvelých podujatí.

SILVER CARD: Pred vami je výjazd jednej z najrýchlejších zákrut na svete, sústredené pole tesne po štarte a pred náročným brzdením za povestným druhým horizontom. Z pohodlia sedadiel tribúny „E“ máte výhľad na väčšinu okruhu. Celoročný prístup na všetky podujatia v cene 120 € je určený pre všetkých fanúšikov, ktorí chcú cítiť vôňu benzínu a zažiť adrenalín pretekov tak blízko k akcii, ako sa len dá.GOLD aj SILVER card Vám taktiež umožňujú vstúpiť do paddocku a zažiť tak zákulisné prípravy pred pretekmi.Kúpte si GOLD alebo SILVER CARD a staňte sa exkluzívnymi členmi pretekárskeho sveta, ktorí chcú zažiť na vlastnej koži písanie histórie motoristického športu.Viac informácií na: http://www.slovakiaring.sk/celorocna-permanentka/