Okrem upravených áut sú v exkluzívnom dejisku vítané i oldtimery, luxusné superšporty a audio show car-y. Najkrajšie autá sa predstavia v moderovanom tzv. Show&Shine na vyhradenej ploche s asistenciou nádherných modeliek. Ani tento rok sa historické námestie Rimavskej Soboty nezaobíde bez hlasitého revu motorov - merať budú decibely výfukov a hodnotiť aj krásu zvukového prejavu vozidiel. Podvečer sa k slovu dostane populárna disciplína „Light tuning“ s nádhernými svetelnými kreáciami v interiéroch a tiež exteriéroch vyleštených áut. Samozrejme, nemôže chýbať celodenný hudobný podmaz, kvalitné občerstvenie a ženská krása...

TOP ATRAKCIE:
Na tuning party predvedie svoje neuveriteľné schopnosti maďarský motokaskadér v "Guli smrti" a úsmev na tváre pravdepodobne vykúzli prekrásny veterán "Porno Benz", ktorý k nám dorazí z Rakúska ukázať publiku čo je to "low rider show"... Čerešničkou na torte bude večerné vystúpenie najkontroverznejšieho slovenského rapera RYTMUSA.


Vstupné: 6€, deti do 10r., ZŤP a dôchodcovia zdarma
Brány Hlavného námestia sa otvárajú o 12h kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať VÝLUČNE upravené, luxusné a športové autá, unikátne veterány a custom bike.


info: www.powermagazine.sk/tuningparty