KW V3 Clubsport

V KW automotive vyvinuli odborníci na podvozkové systémy KW Clubsport 3-way coilover kit najmä pre vodičov, ktorí chcú zobrať svoje TT RS na závodné okruhy alebo na celodenné podujatia, ako robia partneri KW automotiv Gedlich Racing, Instruktoren Börse, Manthey Racing, RSRNurburg, “Schnelle Schwaben” a iné, ktoré sú ponúkané na motoristických okruhoch Nürburgring Nordschleife, Hockenheimring, Spa-Francorchamps and Co.

KW V3 Clubsport

KW Clubsport coilovers sa odlišujú od bežných športových podvozkov, pretože ich základný systém bol navrhnutý pre semi-slick pneumatiky.

KW V3 Clubsport

KW V3 Clubsport

Vďaka 3-cestnej KW pretekárskej technológii tlmičov, ktorá umožňuje individuálne na tlmiči nastaviť tuhosť fázy rozťahovania tlmiča (16 kliknutiami), pri stláčaní tlmiča pri nízkej rýchlosti (6 kliknutiami) a pri vysokorýchlostnom stláčaní tlmiča (14 kliknutiami), KW 3-way Clubsport coilovers obsahujú veľa možností nastavenia, čím môžete nastaviť podvozok presne podľa Vašich požiadaviek.

KW V3 Clubsport

Toto umožňuje používateľom individuálne meniť nastavenie “Track setup” a “Street setup”. Týmto spôsobom sa môžu brať do úvahy jednotlivé úpravy na TT RS, ako sú kombinácie pneumatík kolies a oveľa viac.

KW V3 Clubsport

Navyše KW Clubsport coilover kit je vybavený hliníkovými Unibal top mounts (unibalové zavesenie). Zmenou uhla odklonu môžu pneumatiky dosiahnuť optimálnu kontaktnú plochu počas prejazdu zákrut.

KW V3 Clubsport

Samozrejme, KW Clubsport 3-way coilovers umožňujú plynulé zníženie Audi TT RS, dokonca aj napriek jeho nižšiemu ťažisku v porovnaní s bežnou Audi TT. V rámci osvedčenia dielu je testovaný rozsah nastavení na oboch nápravách 10 – 35 mm.

KW V3 Clubsport

Zníženie 35 mm na TT RS zodpovedá zníženiu 50 mm na TT 2.0 TDI s pohonom všetkých štyroch kolies. Rovnaké neustále znižovanie je tiež možné s KW Variant 3 coilover kit, ktorý je dostupný aj pre Audi TT RS.

KW V3 Clubsport

Podvozkový kit KW INOX coilover Variant 3 sa od KW Clubsport coilovers odlišuje technológiou KW ventilu v tlmiči a výberom pružín s pokrokovou tuhosťou. Naša KW INOX V3 ponúka dokonalú rovnováhu viacerých jazdných dynamík, pohodlia a možností prispôsobenia pre každodenný život.

Podvozkový kit KW INOX Coilover kit Variant 3 je pre všetkých TT RS vodičov, ktorí svoje vozidlo využívajú predovšetkým v každodennom živote, a ktorí vyhľadávajú viac jazdných dynamík bez straty pohodlia.

KW V3 Clubsport

Ak chce vodič TT nastaviť svoje RS jednotlivo podľa svojich osobných jazdných požiadaviek, s KW  INOX Coilovers variant 3 môžu byť tlmiče nastavené nezávisle dvanástimi kliknutiami v kompresnej fáze (stláčania tlmiča) a 16 kliknutiami vo fáze odrazenia (vyťahovania tlmiča).

KW V3 Clubsport

Podrobnejšie informácie o našich možnostiach suspenzií pre najnovšie Audi TT RS a všetky iné TT ostatných modelov nájdete na našej webovej stránke www.kwsuspensions.net alebo u dovozcu pre SR firmy tuningshop.sk, s.r.o. Taktiež sme vyvinuli TT S alebo TT 2.0 TDI quattro the KW Clubsport 3-way, KW Variant 3, KW Variant 2 a Variant 1. Kompletnú ponuku nemeckého výrobcu špičkových podvozkových systémov KW automotive Vám zabezpečí dovozca pre SR, tuningshop.sk, s.r.o., www.tuningshop.sk, email: info@tuningshop.sk, tel.: 0905737374.