Opel kadett - lopi

Opel kadett - lopi

Ako sme si už zvykli, práce od tohto autora patria medzi tie najlepšie, aké môžeme na slovenskej či českej scéne vidieť. Táto práca Vás zaujme hneď na prvý pohľad, za čo môže perfektné spracovanie či krásna kontrastná farba. Čo mi na tejto práce vadí sú neúmerne veľké kolesá k veľkosti auta alebo že časť nárazníka pôsobí 2D dojmom ale to nič nemení na fakte, že je to perfektná práca.

Nissan Silvia – lopi

Nissan Silvia – lopi

Ako som spomenul vyššie, vždy sa môžeme tešiť na super práce od lopiho, čoho dôkazom je aj toto dielo. Táto Silvia vám udrie do očí okamžite, za čo môže dosť šialený ale veľmi dobrý design. Čo nám na práci troška vadí je vo full rozlíšení zhoršená kvalita kolies, ale to je asi jediná vada na kráse.

Hessy a jeho Škoda Rapid

Hessy a jeho Škoda Rapid

Hessy-ho Škoda je akýmsi vylepšením jeho starej verzie, ktorú robil  takmer pred dvoma rokmi. Auto oproti predošlej verzií dostalo nové svetlá, nový tvar kapoty, nová zadné svetlá, nový predný nárazník (športovejší) a niektoré designové zmeny. Autorovi šlo hlavne o to aby zanechal podobné tvary starého Rapida ako ho všetci poznáme len s malým vylepšením, čiže dať do toho aj tvar nových Škodoviek. A myslím že sa mu to podarilo.

Subaru Impreza – cypo design

Subaru Impreza – cypo design

Táto práca je síce jedna z tých slabších, ale aj tak sa jedná o slušný kúsok z pera tohto tunera. Design auta je veľmi dobre zladený ale hlavne jednoduchý a celkovo pekne sedí k impreze. Na tejto práci toho nie je veľa čo by sa dalo vytknúť, snáď len niektore menšie detaily.

Suzuki Swift – seis

Suzuki Swift – seis

Toto auto nikoho neposadí na zadok designom, ale za to spracovaním rozhodne áno. Autor na tejto práci, čo sa týka úprav, nič nepokazil a celkovo je na dobrej úrovni. Čo by som vytkol je najmä design, na ktorom by sa dalo viac vyhrať, alebo farebná kombinácia ktorá pôsobí dosť depresívne.

autor: Michal Pavle, Virtualtuning.sk