Máte neustále problémy s autom a stále na ňom musíte čosi meniť? Raz búcha tlmič, potom je mäkký brzdový pedál, neskôr odíde turbo a postupne vrážate do svojho auta viac peňazí ako ste čakali? Áno, je to, nanešťastie, realitou v mnohých prípadoch. Ak máte už staré auto, je najlepšie ho vymeniť za niečo novšie, aj v prípade, že to bol Vás miláčik po dlhé roky.

 

 

Pri kúpe ojazdeného auta však dajte dobrý pozor, aby ste náhodou nedopadli rovnako ako s predošlým. Poriadne si skontrolujte karosériu, podvozok a taktiež sa na ňom trošku prevezte. Najlepšie je zobrať so sebou nejakého profesionála, ktorý rozpozná chyby auta skôr ako Vy. Ušetrite na aute nemalé peniaze.

Áno, aj takéto krásne Ferrari je možné vlastniť! Na to by ste ale museli šetriť veľmi dlho. Mnoho ľudí si myslí, že šetrenie peňazí je ťažké, avšak stále je tu veľa spôsobov ako na to.

Ak chcete predsa len svoje staré auto, ale dávate do neho príliš veľa peňazí - je načase ušetriť na dieloch. Na práci môžete takisto ušetriť tým, že sa naučíte svoje auto opravovať, avšak diely si budete musieť tak či tak objednať.

 

Nemusíte chodiť od jedného obchodu k druhému. V dnešnej dobe je pohodlnejšie objednať autodiely z internetu. Je mnoho e-shopov, ktoré predávajú kvalitné náhradné diely na takmer každý typ auta.

 

Ušetriť môžete kúpou použitých dielov, čo nie je dobré, pretože ojazdené diely majú krátku životnosť a o chvíľu budete znova tam, kde ste boli.

 

Druhý a lepší spôsob je nájsť stránku s čo najlacnejšími dielmi. Veľa stránok ponúka zľavy, ale predsa len je to náročné celý deň sedieť za počítačom, prejsť obrovské množstvo stránok a hľadať čím väčšiu zľavu. A práve tu sa dostávame ku tretiemu spôsobu - stránkam so zľavovými kódmi a kupónmi.

Stránky na zľavové kódy sú jednoduchým riešením, vďaka ktorému nemusíte veľa hľadať, aby ste si našli zľavu. Jednou z mnohých stránok je aj Picodi.
 

Na Picodi nájdete veľa rôznych obchodov s rôznym sortimentom, ale aj autodiely, či pneu obchody. Presvedčte sa sami kliknutím tu!  Nakúpiť môžete napríklad aj so zľavovými kódmi na hej.sk, ktoré má vo svojom sortimente aj auto-moto príslušenstvo.
 

Použiť zľavový kód nie je ťažké. Stačí si nájsť ten svoj na stránkach Picodi, rozkliknúť ponuku a kde sa Vám kód zobrazí. Tento kód zadajte na danom e-shope pri platení a zľava Vám bude odrátaná.

Ušetrením môžete byť toto práve Vy! :-)