11.03.2015

Špeci edície majú svetoznámi jazdci. Mato HOMOLA dal meno Leonu

Zdá sa, že spolupráca tímu Homola Motorsport a SEAT Slovensko bude mať túto sezónu doposiaľ bezprecedentnú úroveň aj rozsah. To, že talentovaný okruhový pilot v tejto sezóne po prvýkrát naskočí do celkom nového, ešte nezabehnutého auta je veľká vec. Rovnako tak to vníma nie len motoršportový tím, ale aj dovozca SEAT pre Slovensko. Adekvátne tomu prebiehajú zaujímavé sprievodné aktivity. Jednou z nich je neprehliadnuteľná mediálna kampaň, ktorej ústrednou vecou je červený Seat Leon Aerodynamic ako Homola Edition.

Aerodynamický balík pre beztak krásny hatchback navrhli priamo karosári v Španielsku. Obsahuje športový predný nárazník s čiernou lamelou s vysokým leskom a otvormi s tvarom včelieho plástu, športový zadný nárazník s čiernym difúzorom s vysokým leskom a dvomi športovými koncovkami výfuku, športový zadný spojler s aerodynamickou úpravou, rozšírené bočné prahové lišty a parkovacie snímače vzadu. Celosvetovo jedinečný Leon Homola Edition má obmedzenú sériu 40 kúskov.

40 fandov z vás má šancu jazdiť v rovnakom aute ako ambasador (po našom reprezentant) značky Seat na Slovensku.

​Nie len tvarovo atraktívny model je oproti štandardnému Leonu s dizajnovým balíkom navyše cenovo zvýhodnený o takmer 3 000 €! To znamená, že auto v pôvodnej cenníkovej hodnote 19 773 € má šyridsať "zbojníkov" možnosť získať za ozbíjanú cenu 16 790 €. Napriek tomu, že Slovenskom sa aktuálne nesie promo len červenej verzie, váš fandovský Leon 1,2 TSI (110 k) môže byť aj biely, alebo akejkoľvek farby aktuálnej ponuky Leon Style. Presná špecifikácia Seatu Leon Aerodynamic Homola Edition.

 

PS: nezabudnite, Matovi môžete navrhnúť dizajn pretekárskeho auta.
Podrobnejšie info sú na www.mysmeseat.sk 

Tu sú doposiaľ zaslané návrhy fanúšikov doslova z každého kúta Slovenska. Fakt paráda!SÚŤAŽ: Súťaž o lístky na TRUCK ARÉNA 2016 v hodnote 20 €

2 lístky na TRUCK ARENA 2016 za 20 € Po koľkýkrát sa koná zraz TRUCK ARENA? Chcem súťažiť


SÚŤAŽ: Vyhraj balíček autokozmetiky od Auto Kelly za 30 €

Balíček autokozmetiky za 30€ Koľko predajní má AutoKelly na Slovensku? Chcem súťažiť


DISKUSIA K ČLÁNKU - VYJADRITE AJ VY SVOJ NÁZOR

Prihláste sa, ak máte konto na TopSpeed.sk.

11.03.15 18:52 | axa

290

70

gratulujem a prajem vela úspechov
Jazdím na: Alfa Romeo 159, Peugeot 407SW

odpovedať

3 | 0

13.03.15 11:51 | MajoPB

41

91

Pekne autíčko len keby tam radšej dali aspoň 1.4 TSi (150 koníkov), takto mi to príde len pekné ale bez motora :(
Jazdím na: Fiat Abarth Grande Punto, Seat Leon 5P 1.4 TSi

odpovedať

2 | 1

Jaguar AWD XF leto 2016
android aplikacia

Najnovšie komentáre