Tím CAFE RACING počas víkendu 29. a 30. júla 2017 štartoval na dvojpretekoch Československého Autoslalomu v Driving Academy na Slovakia Ringu. Organizátori pripravili na každý deň inú trať, aby pretekári, ktorí sa zúčastnia len nedeľnej časti podujatia, neboli znevýhodnení.

Kristián Lovász pripravený na štart

Tím CAFE RACING získal na dvojpretekoch ČS Autoslalomu v Driving Academy na Slovakia Ringu v sobotu i v nedeľu 3. miesto v absolútnom poradí.

Do sobotných pretekov nastúpil tím CAFE RACING hneď s troma autami a štyrmi pretekármi. Na Peugeote 206 GTI štartovali v triede S2 Marek Valigura a hosť tímu, ostrieľaný slalomár Michal Krajčovič. Ďalším želiezkom v ohni bol Ján Molnár s Peugeotom 106 XSi v triede SP1. Toto auto tiež pripravujú v dielňach CAFE RACING a do budúcnosti s ním majú veľké plány. Kristián Lovász so slalomovým špeciálom Peugeot 205 GTI mal najvyššie ambície v absolútnom poradí a v triede R2.

Tím CAFE RACING po úspešných pretekoch ČS Autoslalomu v Driving Academy

V triede R2 to bol tvrdý boj, Kristián musel čeliť silným súperom, Pavlovi Bučekovi na Tiger Racing Super Six a Patrickovi Mayerovi na špeciáli VW Golf GTI. Kristián tentoraz nedosiahol na prvú priečku, v tvrdom boji o desatiny sekúnd ťahal za kratší koniec, no aj tak vybojoval 3. miesto v triede R2, ako aj 3. miesto v absolútnom poradí.

Kristián Lovász vybojoval 3. miesto v absolútnom poradí v sobotu i v nedeľu

Do nedeľných bojov zasiahla trojica jazdcov tímu CAFE RACING, Marek Valigura a Ján Molnár za volantom Peugeotu 106 XSi v triede SP1 a Kristián Lovász na Peugeote 205 GTI v triede R2, do ktorého vkladali najväčšie nádeje. Kristián opäť pretekal s Pavlom Bučekom a Patrickom Mayerom v triede R2. V absolútnom poradí do bojov zasiahol aj maďarský kolega na špeciálnom Suzuki Swift v triede R1. Peugeot 205 GTI nesklamal ani tentoraz a Kristián Lovász s ním vybojoval 2. miesto v triede R2 a 3. miesto v absolútnom poradí.

Zdroj: CAFE RACING

PREDSTAVUJEME TÍM CAFE RACING

Pretekať, to je sen mnohých ľudí, no len niektorí z nich sa odhodlajú a urobia prvý krok. Sny však netreba snívať, ...

09. 07. 2017