Na koncerte v piatok vystúpia Rick Astley, 2 Unlimited, Vengaboys, Samantha Fox, Turbo B/Snap!, DJ Sash!, Twenty4Seven a Maduar. Avšak pozor! Jeden z tohtoročných hudobných vrcholov príde v sobotu počas Acceleration Dance, určenej nielen pre fanúšikov tanečnej hudby, ale pre všetkých, ktorí chcú zažiť výnimočnú šou. W&W, Otto Knows, Sunnery James & Ryan Marciano, Shapeshifters, Nifra, Alice DJ a Jacob van Hage sú mená, ktoré fanúšikovia tanečnej scény dobre poznajú. Bonusom soboty je nesporne príležitosť vidieť na vlastné oči aj nášho jediného formulového pretekára Richarda Gondu priamo na trati.

David Hasseloff Acceleration

Hlavnou hviezdou piatkového večerného programu je superstar 80. a 90. rokov - David Hasselhoff, ktorého tí starší pamätajú zo seriálov K.I.T.T. a BayWatch.

Richard Gonda je momentálne tretím mužom šampionátu Acceleration 2014 na silných formulách FA1. Formulová séria síce vynecháva SlovakiaRing, no Richard sa predvedie domácemu publiku na svojom monoposte exhibične a to hneď štyrikrát. V sobotu o 14:00 a 16:20 a v nedeľu o 12:05 a 15:50. Oslava 80. a 90. rokov plná skvelých koncertov, svetelnej a pyrotechnickej šou otvára svoje brány na Slovakia Ringu tento piatok o 18h. Už od 10h však okruh ponúkne bohatú akciu na pretekárskej dráhe v podaní pretekárskych automobilov a motocyklov. V sobotu okrem exhibičných jázd Richarda Gondu a pretekov na trati pokračuje hudobná časť skvelou a unikátnou „dídžejskou“ šou, ktorú si netreba nechať ujsť. Nedeľa už bude patriť výlučne automobilovým a motocyklovým pretekom, ako aj spomínanému Rišovi Gondovi. O divákov bude postarané po skutočne všetkých stránkach, od nápojov a jedla až po praktickú kyvadlovú dopravu a posilnenú hromadnú dopravu RegioJet. Akcia, na ktorú určite nezabudnete, už 4. až 6. júla na Slovakia Ringu.

Richard Gonda FA1

Aj keď Rišo Gonda so seriálom FA1 tento rok SlovakiaRing nenavšívia oficiálne, Rišo sa domácim fanúšikom predvedie exhibične 2x v sobotu a 2x v nedeľu.

Podujatie pozostáva a vybrať si môžete z:

 

  • Acceleration Race Weekend (4.7. – 6.7.)
  • Acceleration Music – Celebrate the 80s & 90s with the Hoff (4.7. od 18h – 24h)
  • Acceleration Music – Dance feat. W&W & Otto Knows (5.7. od 16h – 24h)

 

Miesto: Okruh SLOVAKIA RING
Deti: Voľný vstup pre deti do 11 rokov (vrátane)

 

Vstupenky priamo na mieste alebo cez http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/1285/acceleration-race--music-weekend

 

Počas celého víkendu je pre vás pripravené stanové mestečko v cene 12,-€ s DPH/osoba!

 

Cenník vstupeniek priamo na mieste:

 

Pokladne Slovakia Ring

Piatok,

4.7.2014

Sobota, 5.7.2014

Nedeľa, 6.7.2014

Acceleration 80’s & 90’s

20,-€

-

-

Acceleration Dance

-

20,-€

-

Acceleration Race

-

-

20,-€

Víkend Music & Race

40,-€

VIP Music 80’s & 90’s

100,-€

-

-

VIP Music Dance

-

100,-€

-

VIP Music Combo (pia+so)

190,-€

-

VIP Race Sobota

-

150,-€

-

VIP Race Nedeľa

-

-

150,-€

VIP Race Combo (so+ne)

-

275,-€

VIP ALL (pia+so+ne)

450,-€

 

V piatok a sobotu prejdú autá tréningovými jazdami a kvalifikáciou. V sobotu a nedeľu budú ich šoféri bojovať proti sebe v pretekoch. Pretekárske seriály, ktoré sa zúčastnia:

 

  • FA1 Demo – predvedie sa aj Richard Gonda!
  • MW-V6 Pickup Serie
  • Legend Supercup
  • Adria Cup

 

Acceleration vás v piatok večer spolu s Davidom Hasselhoffom vráti späť do úžasných 80. a 90. rokov. Hoff pozval niekoľko svojich najslávnejších priateľov z tejto doby a spolu predvedú veľkolepú 3,5 hodinovú šou naživo! Veľké mená, ktoré sa objavia na okruhu SLOVAKIA RING:

 

  • Rick Astley 2 Unlimited Vengaboys Samantha Fox Turbo B of Snap! DJ Sash! Twenty4Seven

 

V sobotu, kým ešte autá pretekajú, spustia niektorí z najlepších dídžejov na svete šou Acceleration Dance a tú najlepšiu EDM hudbu na planéte. Odborníkom na šou je známy MC Apster! Pódium Acceleration ponúka skvelú svetelnú šou, najlepší zvuk a niekoľko špeciálnych ohňových efektov! Veľké mená, ktoré sa objavia na okruhu SLOVAKIA RING:

 

  • W&W  Otto Knows Sunnery James & Ryan Marciano Shapeshifter Nifra Alice DJ Jacob van Hage

 

Viac sa dočítate na: http://acceleration-slovakia.sk/sk/