V roku 2004 získal II. miesto v Majstrovstvách SR motokár v triede Kadet. V rokoch 2008 - 2010 v pretekoch PAV (Pretekov Automobilov do Vrchu Liqiu Moly Berg Cup) mal niekoľko pódiových umiestnení v triede E1 do 1400 ccm a v kategórii Juniori. V minulej sezóne PAO (Preteky Automobilov na Okruhu) zajazdil pódiové umiesnenie v triede D4 do 1400 ccm. Cieľom kariéry je pretekať v seriáli WTCC, alebo vyskúšať rely. V sezóne 2011 by sa rád zúčastnil viacerých podujatí Liqui Moly Berg Cup-u, vybratých pretekov MSR v PAV a PAO, a tiež niekoľkých pretekov v seriáli AZ pneu AutoSlalome.

Milan, ako si sa dostal k motorizmu?

My máme motoršport v rodine. Dedko pretekal, otec tiež. Odmala som vyrastal v tomto prostredí. Ostalo to v génoch. A už v ôsmich rokoch som najskôr podľahol motokáram. Zvedavosť ma viedla ďalej a dnes sa venujem okruhom a kopcom.Prezraď nám tvoje ciele.
Asi najväčším je dostať sa raz do WTTC. Uvedomujem si, že ma čaká ešte množstvo práce.


Máš v motoršporte svoj vzor?
Áno, je ním Andy Priaulx.


Prečo si sa rozhodol zúčastniť sa Carpoint Junior Cupu?

Vidím v ňom ďalšiu príležitosť. Páči sa mi, že je to juniorská súťaž. Pretože mám pocit, že mi na Slovensku v rámci motoršportu tieto druhy súťaží chýbajú. Preto by som privítal viac záujmu zo strany organizátorov cupov o juniorov a rovnako väčšiu podporu zo strany sponzorov.Ďakujeme za rozhovor Milan. Držíme palce.


CarPoint Junior Cup zastrešuje www.racingshop.sk