Okrem podstatne krajšieho a vľúdnejšieho dizajnu prináša nová verzia podstatne viac funkcií a možností. Nový web zďaleka nie je naplnený všetkými informáciami a možnosťami na ktoré je predbežne pripravený. Nové funkcie, ktoré prináša, majú pri dobrom menežovaní a starostlivosti o web šancu zvýšiť užívateľský komfort, prehľadnosť a konečne priniesť istú interaktivitu o ktorej predošlá verzia webu ani len nesnívala... To bola veľká chyba, lebo možnosti webstránok zariadení ako sú okruhy už dávno nie sú len elektronickou vizitkou so základnými info a kontaktami.

Okrem podstatne krajšieho vzdušnejšieho dizajnu prináša nový web SlovakiaRingu viac funkcií a možností. Presnejšie, je na ne pripravený. Dúfam, že sa o ne budú aj starať.

Nový web Slovakia Ring prináša prehľad aktuálneho počasia na aktuálny deň a ďalšie 2-4 dni, podrobnejšie rozpisuje funkcie a možnosti sprievodných služieb okruhu ako reštaurácia, tankovanie, auto/moto servis, pripravovaný 3 hviezdičkový hotel a prinesie možnosť online objednávky voľných jázd verejnosti pre auto a moto jazdcov. Aktuálne v systéme síce nie sú uvedené žiadne termíny, a kalendár podujatí pre r2011 je tiež veľmi striedmy. Dúfam, že to sa čoskoro zmení. Ak teda máte chvíľu, zoznámte sa s novým webom www.slovakiaring.sk

Radšej teraz, ako potom v rozbehnutej sezóne :)