Za volantom WRC sa divákom predstavia Igor Drotár, Tomáš „Srnka“ Ondrej (ktorý sa už pri minuloročnom Auto Show ukázal ako najväčší zabávač prítomných divákov), Štefan Rosina a Marek Sýkora či Jaromír Tomaštík. Na S2000 sa predstavia Martin Kočím, Vlasto Majerčák a Roman Odložilík.

S veľkými N-kami akoby sa na Auto Show Slovakia Ring 2012 vrece pretrhlo. Za volantom jedného z nich sa predstaví aj tohtoročný absolútny majster Slovenska v rally, Grzegorz Grzyb, ale aj Jaro Melichárek, ktorý toto vozidlo iba pred týždňom preháňal po rýchlostných skúškach v Španielsku, ale aj Tomáš Kukučka, Rado Mozner, Ján Lipták, či Tibor Cserhalmi. Práve štart Tibora je v rámci Auto Show takým malým prekvapením nielen pre jeho verných divákov. Spoza rieky Morava sa s Mitsubishi predstavia Jozef a Martin Semerádovci, Martin Hudec, Jiří Daněk a z Maďarka zase príde András Hadik.

A kto sa predstaví za volantom Audi S1? No predsa Jozef Béreš junior!

A čo treba spraviť pre zapojenie sa do súťaže o lístky? 5 z vás získa po dve vstupenky, takže môžete so sebou aj niekoho zobrať. Losovať budeme už túto stredu, aby ste si stihli zatriediť do soboty program. Pre zapojenie stačí, ak nám cez náš kontaktný fomrulár pošlete svoje údaje:

- meno a priezvisko

- e-mail

- telefón

- a ak viete, pripojte aj info o tom, aký operačný systém máte vo svojom mobile (Android, iOS, Windows atď).

Že prečo? Pripravujeme prekvapenie :) Tak držíme palce v súťaži!