Parkovanie v zime je veľký problém. Okrem toho, že sneh zakryje vodorovné dopravné značenie (čiary), kopy snehu zredukujú počet parkovacích miest. Potom ľudia parkujú kdekoľvek a čudujú sa, že ich z času na čas jednoducho odtiahnu. Zároveň pri parkovaní v zime rozmýšľajte aj nad tým, že snežný pluh je širší, nechajte preto dostatok miesta na prejazd.

Pozrite sa, akú škodu vie spôsobiť padajúci ľad zo strechy. Našťastie si to odnieslo len auto...

Príroda spolu s fyzikou majú veľkú silu. Pozrite sa, čo narobí veľký kus ľadu, ktorý spadol zo strechy na Škodu Rapid. Táto sila dokáže na mieste človeka zabiť. Preto pri parkovaní v zime nezanedbávajte takéto riziko. Rovnako to môže dopadnúť aj pri parkovaní pod stromami, pri budovách so starou strechou a omietkou. Tabuľka "POZOR PADÁ OMIETKA" má na budove väčšinou opodstatnenie. No ak správca nebezpečné miesto neoznačí, môžete v prípade poškodenia žiadať náhradu škody. Trápenie vám môže pri určitých okolnostiach uľahčiť aj poistenie proti prírodným živlom, ktoré u niektorých poisťovní býva súčasťou PZP.

NERIADENÁ STRELA INFINITI FX45 Z RUSKA

NERIADENÁ STRELA INFINITI FX45 Z RUSKA

Opäť Rusko. Opäť preto, lebo kamera (čierna skrinka) je tam povinná. Odvíja sa od nej cena zákonného poistenia. V ...

27. 10. 2016
TAKTO ODHŔŇAJÚ CESTÁRI SNEH V RUSKU A USA :)

TAKTO ODHŔŇAJÚ CESTÁRI SNEH V RUSKU A ...

Zimu na cestách obľubuje minimálne percento vodičov. Každoročne nadávame na cestárov, že ich v decembri prekvapí sneh. ...

10. 01. 2017