Baktérie sú súčasťou nášho sveta rovnako ako tráva, vzduch alebo voda. Snažíme sa ich zbaviť, avšak nie vždy to ide. Práve nafta je jeden z produktov, kde by baktérie čakal málokto. A predsa sa nachádzajú aj tam a časom spôsobujú degradáciu vlastností paliva.

Produkt DYNAMAX ODSTRAŇOVAČ BAKTÉRIÍ V NAFTE môže pomôcť nielen k odstráneniu, ale aj k samotnej prevencii. Tak sa môžete spoľahnúť, že vaša nádrž na palivo bude chránená aj pred týmto neduhom.

Poviete si, že však produkt je určený obzvlášť ľuďom, ktorí majú veľké nádrže na naftu, v nich ju skladujú dlhodobo, väčšinou podniky s nákladnými automobilmi a podobne. Áno, produkt je určený hlavne pre nich. No nie len.

Sú ľudia, ktorí síce majú auto so vznetovým motorom, ale používajú ho len občasne. Na dlhšie trasy, teda im nafta v nádrži stojí mesiac-dva. Prípadne sa jedná o majiteľov veteránov so vznetovými motormi, ktorí auto odstavia na 4 aj viac mesiacov.

Práve nim je produkt obzvlášť doporučený, kdeže huby, plesne a baktérie obľubujú miesta bez pohybu, čerstvého vzduchu, vlhkosti a tme. Produkt DYNAMAX ODSTRAŇOVAČ BAKTÉRIÍ V NAFTE je k dispozícii v plechovke s objemom 150 ml a pridáva sa rovnako ako iné aditiva, teda pred natankovaním plnej nádrže.