Jedným z prvých produktov, ktoré muži oceňujú, je krém Dark Circle Fix, ktorý bojuje proti kruhom pod očami. Práve tento je najmä v zahraničí medzi mužmi veľmi obľúbený, pretože nielen, že zmierňuje opuchy v okolí očí, ale bojuje aj proti tmavým kruhom a upevňuje pokožku v okolí očí. Dark Circle Fix totiž obsahuje červené riasy, tetra peptidy a bambucké maslo, ktoré spoločne bojujú proti tmavým kruhom, znižujú výskyt opuchov a hydratujú a zjemňujú pokožku v okolí očí.
 

Práve využívanie netradičných zložiek a látok urobilo z kozmetiky NIP+FAB v zahraničí veľmi obľúbenú kozmetiku. Obsahuje totiž napríklad také látky, akými sú včelí či hadí jed, ktoré sa využívajú vo farmaceutickom, no dnes čím ďalej, tým viac aj v kozmetickom priemysle. Na ich efektivitu sa spolieha aj množstvo známych tvárí. Na Slovensku sa NIP+FAB rozhodla ísť iným smerom. Nechce ukazovať celebrity, naopak, chce dokázať, že každý môže byť celebritou v tom svojom okolí! Napríklad konkrétne v prípade krému Dark Circle Fix na to stačí približne15 minút po nanesení krému.


Značka NIP+FAB naozaj verí, že každý môže vyzerať ako celebrita vo svojom okolí, a to aj bez toho, aby podstupoval drahé a náročné zákroky či operácie. Jednoducho stačí si zvoliť správny produkt na ten svoj problém. Kozmetiku NIP+FAB môžete zakúpiť vo vybraných lekárňach alebo online: www.nip-fab.sk