SuperDRIVE partnerstvo Hyundai

Partnerstvo prinieslo inštruktorom veľkú radosť, ktorú skvelo dokumentujú momentky z preberania.
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Hyundai Motors prináša klientom SuperDRIVE ďalšie zásadné zatraktívnenie tréningov. Jednotlivcom aj firemným zákazníkom. Partnerstvo totiž zabezpečí nové vozidlo značky Hyundai pre dynamickú prezentáciu na každom tréningu, v každej z troch uvedených lokalít. Prezentovať možnosti a schopnosti nových áut však nebude len inštruktor, ktorý tréning vedie. Každý účastník tréningu totiž dostane možnosť osobne vyskúšať nový Hyundai nie len v krízových situáciách a pri ich riešení. Špeciálne majitelia starších áut dostanú príležitosť porovnať pokrok a technologický posun v oblasti ergonómie, pohodlia a elektronických systémov. Tréning účastníkom umožní vyskúšať základné elektronické systémy aktívnych prvkov bezpečnosti ako ABS, TCS, BAS a ESC aj nárast trakcie vďaka pohonu 4x4.

SuperDRIVE partnerstvo Hyundai

Najvyšší a najnižší inštruktor školy šmyku - Jozef DLHOLUCKÝ (fakt dlhý) a Maroš ČABÁK.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

ESC vie byť kľúcový

Skúsenosti inštruktorov SuperDRIVE za ostatné desaťročie potvrdzujú, že na cestách je stále mnoho vodičov, ktorí nemajú ani predstavu ako významne v krízových situáciách dokáže pomôcť stabilizačný systém ESC. Podobne mnohí vodiči nemajú vlastnú skúsenosť s funkčnosťou a možnosťami protiblokovacieho brzdového systému ABS. Niektorí preto, že sa ho doposiaľ stále nenaučili správne používať, či dokonca aktivovať, niektorí preto, že ním svoje auto nemajú vybavené. Podobne užasnuté tváre účastníkov tréningov vidia inštruktori pri prezentácii rozdielu trakcie na adhézne horšom povrchu pri priamom porovnaní vozidiel s pohonom jednej a oboch náprav. Hyundai a SuperDRIVE spolu tento rok, podľa hesla: "Lepšie raz zažiť ako stokrát počuť.", prinesú tisíckam účastníkov tréningov školy šmyku osobnú skúsenosť s modernými a bezpečnými autami.

SuperDRIVE partnerstvo Hyundai

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Partnerstvo s Hyundai prinieslo inštruktorom veľkú radosť, ktorú skvelo dokumentujú momentky z preberania prvých dvoch vozidiel Hyundai ix35 2,0 CRDi 4x4. U autorizovaného predajcu Autocomodex v Trnave sa dozvedeli, že Hyundai ponúka na svoje nové vozidlá záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Na neprehrdzavenie karosérie dokonca 12 ročnú záruku. Ak ste v tréningu školy šmyku neboli, alebo boli pred viac než troma rokmi, inštruktori účasť v opätovnom preškolení a tréningu vrelo odporúčajú. Len tu dostanete informácie a následne možnosť prakticky a bezpečne vyskúšať čo vaše auto a nový Hyundai nie len v krízových situáciách dokáže.

foto: Miro GLASA