Kokpit Gym auta je vybavený špeciálnym posilňovacím zariadením, ktoré pri svojej činnosti dobíja batérie a tým umožnuje karbónovej štvorkolke jazdiť.  Princíp spolupráce a proces dobíjania batérií je, samozrejme, predmetom tajomstva a je celkom isto chránené patentom. Ďalšou špecialitkou je široký výber zariadení. Da Fengovi sa podarilo do drobného kokpitu napchať steper, bench press, pull - up simulátor a samozrejme závažia!! Neskutočná prácička!


Fengovi pomohli premeniť jeho vízie na skutočnosť ľudia z anglického P4 Cad Cam, ktorí sa postarali o extravagantý dizajn a výrobu modelu. Dizajn je rovnako unikátny, ako myšlienky a nápady ukryté v interiéri. Karoséria pôsobí ako zmes monopostu F1 so stíhačkou F - 117A stealth fighter. Unikátne sú rovnako disky kolies, ktoré svojim tvárom veĺmi evokujú tvar lopatiek radiálnej turbíny.

Tento hybridný posilňovací stroj je čímsi zvláštny. Je to totiž elektromobil, ktorý čerpá energiu z pohybov človeka!  

Asi vás napadlo, či je možné spojiť príjemné s užitočným a súčasne jazdiť a cvičiť. O tom sa v správe nehovorí, ale podľa nášho skormného názoru to nie je možné. Najväčšie prednosti Gym Caru je jeho mobilita. Tá vám umožní ozvláštniť cvičenie vždy, a je jedno, či práve makáte na parkovisku, alebo sa odveziete do parku.

 

Jeden Gym Car prosím!

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 4 obrázkov