Okuliare Maybach

Okuliare Maybach

Charakter a štýl, ktorý apeluje na všetky zmysly – tým sa vyznačujú modely novej kolekcie okuliarov MAYBACH EYEWEAR. Rovnako ako na distingvované vnútorné vybavenie luxusných limuzín Maybach, aj na výrobu luxusných okuliarov sa používajú výlučne najkvalitnejšie materiály. Patrí medzi ne okrem iného ušľachtilé drevo, koža a prírodná rohovina, ako aj titán a osemnásťkarátové biele, žlté a ružové masívne zlato. Navyše boli pre dizajn okuliarov adaptované exkluzívne štylistické znaky limuzín Maybach. Napríklad kožené ramienka majú vsadené logo Maybach, kovové prvky na ramienkach pripomínajú nástupné lišty highendových limuzín, klavírny lak na drevených a uhlíkových ramienkach zasa konečnú úpravu ozdobných líšt v interiéri.

Okuliare Maybach

Okuliare Maybach

Na rozdiel od bežnej strojovej výroby štandardných okuliarov vyrábajú okuliare Maybach majstri remeselníci v mnohých manuálnych pracovných operáciách – rovnako ako vozidlá Maybach. Sklá slnečných okuliarov sú špičkové výrobky značky Zeiss, vedúcej spoločnosti v oblasti presnej optiky. Len tak je možné dosiahnuť vynikajúci štýl a prvotriednu kvalitu zodpovedajúcu značke Maybach. Kolekcia MAYBACH EYEWEAR štartuje koncom októbra 2010 s rozsiahlou kolekciou „Ready-to-wear“. Obsahuje osem modelov slnečných okuliarov až v deviatich farbách, ako aj desať rámov na dioptrické okuliare až v šiestich farbách. Na výber sú tak ľahké bezrámové modely, okuliare s kovovými rámami, rovnako ako okuliare s rámami z prírodnej rohoviny.

Okuliare Maybach

Okuliare Maybach

Okrem toho bude v ponuke kolekcia MAYBACH EYEWEAR Individual s osemnásťkarátovým zlatom, ktorá umožní aj realizáciu početných špeciálnych želaní a úprav. Na tento účel je k dispozícii napríklad 19 vzácnych odtieňov prírodnej rohoviny, šesť kombinácií ušľachtilého dreva alebo dreva s uhlíkom a desať tónovaní skiel do slnečných okuliarov. Individuálna kolekcia tak dáva náročným zákazníkom možnosť prispôsobiť okuliare svojim osobným predstavám rovnako, ako je to samozrejmosťou pri limuzínach Maybach. Individuálny nápis s menom v ramienku zdôrazňuje jedinečnú povahu týchto špeciálnych vyhotovení.

Mimoriadne kvalitnú kolekciu MAYBACH EYEWEAR vyrába v licencii spoločnosť IVKO GmbH. Táto spoločnosť má ako manufaktúra na okuliare už viac ako 30 rokov vedúce postavenie v oblasti spracovania kvalitných prírodných materiálov pre optické produkty. Distribuuje svoje produkty po celom svete vo viac ako 50 krajinách prostredníctvom špecializovaných butikov s optikou. V nich bude od konca októbra 2010 dostupná aj kolekcia MAYBACH EYEWEAR.

Viac info? Nie je problém www.maybach-eyewear.com

zdroj: Mercedes Benz