Ja a Hammond s nejakým náhradníkom za Jeremyho sa nekoná. Prosto by to nefungovalo. Bola by to biedna a divná relácia.

A týmto dal James May definitívny a posledný klinec do rakvy TopGear ako sme ho poznali a milovali. Týmto definitívne vylúčil možnosti a špekulácie o možnom návrate najziskovejšej relácie BBC na obrazovky. "Musíme to byť my traja. Nie je možné len tak nahradiť Jeremyho a očakávať, že to bude pokračovať. Bolo by to nasilu a verím, že nik v BBC nie je natoľko hlúpy, aby to urobil."


Mayove komentáre vychádzajú ako reakcie na nedávne správy šéfky BBC Kima Shillinglawa, ktorý sľúbil, že natočené neodvysielané časti 22 sezóny sa pred koncom roka dostanú na tv obrazovky. Kim tiež naznačila, že šou sa vráti v pozmenenej forme, no nie je zrejmé (asi to dnes nik ešte nevie), či aj s Jamesom, Hammondom a Andym Wilmanom. Zaujímavou je aj poznámka Jamesa Maya na možnú budúcu spoluprácu obľúbenej trojice v povôdnom obsadení. Captain Slow podotkol, že to možné je, lebo James technicky nebol prepustený.
 

"V budúcnosti, keď sa usadí všetok prach a zmätok tu môže byť príležitosť pre nás troch začať pracovať pre BBC na ďalších TopGear dieloch, alebo na inej automobilovej šou. BBC Jeremymu nezabuchla dvere úplne, nevyhodili ho, ani mu BBC nezakázali. Prosto mu len neobnovili kontrakt. Je to drobný, no podstatný rozdiel!" May však tiež nevylúčil možnú pracu tria pre inú televíziu. Takže si len prosto budeme musieť pár týždňov na rozuzlenie počkať...