HoppyBonus ponúka 4 úrovne odmeňovania:

1. 200 eur - získa majiteľ auta, ktoré bude počas trvania programu do 31. júla 2022 aktívne a dostupné k prenajatiu aspoň 50 % času. To znamená, že z pol roka trvajúceho programu musí byť dostupné minimálne 90 dní.

2. 40 eur - stačí uskutočniť aspoň dva prenájmy počas trvania programu.

3. 100 eur - získa majiteľa auta vždy po desiatich ukončených prenájmoch v čase trvania bonusového programu.

4. 40 eur - ak sa v čase trvania programu zaregistruje nový užívateľ prostredníctvom vášho referenčného kódu a uskutoční aspoň jeden prenájom auta, získate kredit vo výške 20 eur. Ak zároveň zaregistruje do služby aj svoje auto, tak získate 40-eurový kredit. 

Po ukončení programu 31. júla sa dajú bonusy zameniť aj za hotovosť.
 
Program HoppyBonus začal a zapojiť sa doň môžu všetci terajší prenajímatelia áut, ale aj noví záujemcovia, ktorí vozidlo na platforme HoppyGo zaregistrujú do 31. januára 2022.

Kto sa môže do programu HoppyBonus zapojiť?

- všetci súkromní majitelia vozidiel z Bratislavy a Košíc
- správne a úplne vyplnený profil, zadanú výbavu a popis vozidla a aspoň tri fotografie
- vozidlo nesmie presiahnuť odporúčanú cenu za deň prenájmu. Tú určuje schválená trhová hodnota vozidla počas registrácie vozidla do HoppyGo. 

(Pri trhovej hodnote auta 12 000 a viac eur je to do 50 eur za deň, pri cene vozidla od 8001 do 12 000 eur to je 35 eur za deň, pri hodnote od 4001 do 8000 eur do 25 eur a v prípade automobilov s trhovou cenou nižšou ako 4000 eur je to potom do 20 eur za deň vypožičania.)

Účastníkom programu HoppyBonus sa budú odmeny vyplácať po jeho ukončení 31. júla 2022. Respektíve majitelia áut môžu po tomto dátume požiadať o prevedenie získaných kreditov na bankový účet.

Ako môže HoppyBonus fungovať v praxi?

Záujemca sa zaregistruje na platforme HoppyGo a pridá do služby svoje auto. Ak má staršie vozidlo napríklad v trhovej hodnote 5 až 7 tisíc eur, nastaví si cenu prenájmu na maximálne 25 eur za deň a v kalendári aplikácie ho nechá do konca júla dostupné aspoň polovicu času a bude reagovať na žiadosti o rezerváciu jeho auta.

Ak sa mu do 31. júla  podarí požičať jeho auto aspoň dvakrát, pripíše sa mu kredit 40 eur. Ak urobí ďalších 8 zápožičiek, kredit sa mu navýši o 100 eur. Počas tejto doby inšpiruje kolegu, ktorý prostredníctvom jeho referenčného kódu zaregistruje aj svoje auto, má nárok na ďalších 40 eur.

Tieto kredity môže do konca júla použiť buď na vypožičanie iného automobilu, napríklad dodávky na letnú dovolenku, alebo si ich nechá a po 31. júli môže požiadať o ich prevedenie na bankový účet. Okrem honorárov za spomínaných desať zápožičiek si privyrobí spolu ďalších 380 eur. Zapojiť sa do pilotného programu HoppyBonus, ktorý je dostupný len na Slovensku, môžete na webe HoppyGo.