To logo vám bude povedomé...

To logo vám bude povedomé...

Bicykle Cooper sú na trhu dostupné v šiestich mužských a jednej ženskej verzii. Nejde o jednorazovú aktivitu Cooperovcov, na bicykle preorientovali celú firmu. Vďaka komerčnému úspechu v Británii, kde na ich bicykloch jazdia mnohé domáce celebrity, postupne ponuku modelov rozširujú.

Aké bicykle pod značkou Cooper stoja určite za zmienku? T100 Monza ocenili editori magazínu Cycling Plus za výnimočné jazdné vlastnosti a skvelý pomer cena/výkon. Vyniká aj model T100 Spa  a to nielen celochrómovým prevedením, ale tiež agresívnou a zároveň elegantnou konštrukciou určenou pre naozaj torpédovú jazdu mestom.

V luxusnejšej kategórii T200 dominuje model Championship 50, ktorý je inšpirovaný farebným prevedením víťaza pretekov Mini F1 Championship z päťdesiatych rokov. Tento bicykel za dizajn získal ocenenie od prestížneho magazínu Wallpaper.

Cooper T200 Championship 50

Cooper T200 Championship 50

Bicykle Cooper sú vďaka svojmu dizajnu určené nielen mladým nezávislým dizajnérom, architektom a umelcom, ale aj manažérom, ktorí by aspoň počas leta radi vymenili svoje drahé auto za rovnako luxusný a štýlový, no o desať kategórii ekologickejší dopravný prostriedok.
Bicykle Cooper stoja od 850 € do 1250 €.

Pozrite si v e-shope Modrofuz.sk najpredávanejší model T100 Spa
Ďalšie modely T100, T200 alebo T250 (dámsky)