Autosalón Prešov

- Popis udalosti

Týmto srdečne pozývame všetkých návštevníkov na 20. ročník Výstavy Autosalón Prešov 2014, ktorý sa bude konať  8. - 10.5.2014 vo vynovenej Mestskej hale v Prešove. 
Špeciálne pre deti materských, základných, stredných, škôl sme pripravili bezplatnú prehliadku Autosalónu len v piatok v čase 12.00 – 14.00 hod kde súbežné budú prebiehať bezpečnostné preventívne akcie pre deti ukážky likvidácie požiaru auta, vyproštovanie zraneného, zásahy polície , kynológov a statické ukážky techniky. 
Výstava Autosalón Prešov 2014 je medzinárodná prezentácia automobilov, motocyklov, Agro techniky, auto príslušenstva, garážovej a servisnej techniky, Májových trhov, farmárskych trhov, Dovolenky 2014, Agro-truck salón, Veteránov, Tuningu aut, Sučastne bude prebiehať sprievodná akcia Majáles 2014 3.dnova prezentácia folklórnych vystúpení a veľa iných obľúbených sprievodných akcii a rôznych atrakcii kde každý návštevník si určite nájde to svoje pre zábavu , čo je zárukou dlhoročnej tradície vystav v Prešove a regióne Šariš.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE