Registrácia Prihlásenie

Beauty-Car RW Day 17

- Popis udalosti

Milí priatelia, vážení jazdci, Zima je dlhá a tak sa o to viac tešíme, že Vás môžeme už dnes pozvať na RacingWheels Day. Pripravujeme tento krát už 17. akciu Racing Wheels Day. Nedeľa 19.3.2017 bude patriť Vám všetkým, ktorí si chcú zajazdiť za bezkonkurenčné ceny, ktoré sa nemenia – zostávajú z minulého roka. Jazdiť sa bude kompletná var. č. 4 – teda celý okruh – 5922m. Už tradične máme pre Vás pripravené popoludní krátke preteky na spestrenie, občerstvenie, predvádzacie autá AMG od značky Mercedes od nášho partnera, ale hlavne veľa jazdenia. Neváhajte s registráciou a zaplatením, pretože počet predaných štartovných čísel je limitovaný na 65. Naša akcia by sa pokojne už dala nazvať ako: “Tradičné otvorenie sezóny”, pretože RacingWheels pre Vás pripravuje dni jazdenia už od roku 2009. Ceny (nezmenené): Štartovné jedno auto celý deň: 160 eur Doplatok za druhé auto na to isté štart. číslo: 30 eur Ďalší jazdec na registrované auto: 10 eur www.Mercedes-Benz.sk www.BeautyCar.sk www.TopSpeed.sk www.RoadLife.sk www.Dada-Paradiso.sk www.Baby-Merci.sk www.MTagency.sk www.NipponCars.sk Tešíme sa na Vás! RacingWheels Team


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE