Registrácia Prihlásenie

Deň otvorených dverí Volkswagen Bratislava

- Popis udalosti

Pri príležitosti osláv 25. výročia spoločnosti Volkswagen Slovakiaotvorí bratislavský závod opäť svoje brány. Srdečne pozývame všetkých zamestnancov aj s rodinami a priateľmi. Môžete sa tešiť na prehliadky výroby, hudobné vystúpenia a množstvo skvelých atrakcií pre malých aj veľkých. Okrem toho sme pre vás tento rok pripravili aj niekoľko noviniek. Tešíme sa na vás 29.5. Začíname ráno o 10:00, výborný program potrvá do 18:00.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE