Registrácia Prihlásenie

Honda Meeting 2015

- Popis udalosti

Srdečne Vás chcem pozvať na stretnutie H+ v Martine teda par km od Martina :) .. Stretneme sa v Jasenskej Doline na veľkom parkovisku (neskôr pridám mapu :) ) ..
Jedná sa o prvý takýto zraz H+ v MT :) následne keď sa stretneme všetci tak sa vyberieme spanilou jazdou do Košťan nad Turcom na letisko kde sa vybláznite :) ... Šprinty :) ... Ak by mal niekto nejaké otázky kľudne napíšte do správ :) 

PRAVIDLÁ K SPANILEJ JAZDE : 
1. Nepredbiehať 
2. Dodržiavať predpisy
3. Dodržiavať vzdialenosť v prípade rýchleho zabrzdenia
4. do areálu vchádzať pomaličky :) 
------------------------------------------------------------------
Odpadky Vás poprosím nehádzať na Zem ale dajte si to do sáčku a do kufra alebo niekde :) a možno tam hodíme aj nejake vrecia :) 
--------------------------------------------------------------------
Samozrejme že počas akcie sa bude fotiť / natáčať :) čiže si umyte / naleštite svojich miláčikov :) 
-----------------------------------------------------------------
Čas ukončenia je približný ! 


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Naftová Škoda Kodiaq RS končí

Najdynamickejšia verzia modelového radu Kodiaq, Škoda Kodiaq RS bude musieť vymeniť motorizáciu. Výroba motora 2.0 BiTDI z aktuálnej verzie RS končí. Ak Kodiaq RS prežije, bude musieť dostať iný motor. Automobilka nevylúčila ani možnosť, že z ponuky úplne vypadne.

Platforma ako skateboard

Automobilka Hyundai vyvíja novú podlahovú plošinu pre elektromobily. Bude mať tvar skateboardu a môže niesť niekoľko druhov karosérií. Jednoduchá konštrukcia znižuje ťažisko, celkovú hmotnosť aj počet komponentov podvozku.

VW pracuje na športovom elektromobile

Automobilka Volkswagen rozšíri portfólio svojich elektrických modelov z rodiny ID o malý športový model. Bude stáť na podlahovej platforme MEB, skôr ako za tri roky sa však do výroby nedostane. Prednosť dostane elektrické SUV, na zábavu je podľa vedenia VW čas.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE