HONDAclub Relax meet 2015

- Popis udalosti

Tak je to tu , termín najväčšieho Honda zrazu na Slovensku "HONDAclub Relax meeting 2015" je stanovený na 08.08 až 09.08 - 2015, samozrejme ako aj minulý rok príjazd je možný už aj v piatok 07.08. pre tých čo sú zďaleka. Miesto konania akcie už tradičnom mieste v rekreačnej oblasti Gbely časť Adamov. Tak ako po minulé ročníky ide o pohodovú akciu na ktorej sa nebudú konať žiadne dynamické súťaže čo sa aut týka. 

Neviem či sa dajú chatky rezervovať aj tento rok, treba skúsiť zavolať (pokúsim sa zistiť)

Chatky sa dajú zarezervovať tu: Silvo 0907698050 - 1noc/5€ osoba (cena aj číslo je z minulého roka snáď sa nezmenila, ak áno treba nám napísať, zistíme nové)

Program bude ako minulý rok: 

V sobotu štart od 08:00hod, prezentácia aut, pokec, fotenie, video. Tí ktorý sa budú chcieť zúčastniť beachvolejbalového turnaju , sa môžu zaregistrovať priamo tu alebo po príjazde na akciu (názov teamu, počet členov teamu 4, v teame by mala byť aspoň jedna žena). Do obeda tréningy teamov na beachvolejbal, ďalej možnosť kúpania ak bude teplá voda, následne obedová prestávka. Okolo 13:00hod by sme vyrazili na spanilú jazdu po okolí. Po návrate sa začne turnaj v beachvolejbale, ďalej sa budú hodnotiť Hondy v súťažiach Best Honda meet 2015 zo Slovenska aj z Čiech (3 miesta) , Best of Best podobne ako minulí rok budú vyberať účastníci akcie, TOP 20, Hod elektrónom. Výsledky súťaží sa vyhlásia cca okolo 17:00 - 18:00hod. Počas celej akcie bude možnosť grilovania, samozrejme nebude chýbať ani party. V nedeľu už len voľná zábava. Prípadné novinky ohľadom akcie budeme priebežne dopĺňať. 

Pravidla na akcii:

- V areáli zrazu jazdiť pomaly (pravdepodobne tam bude veľa ľudí a hlavne DEŤÍ). 
- Žiadne predvádzanie z autami (jazda vysokou rýchlosťou, otáčanie na ručnú, gumovanie a pod veci). 
- Večer nesadať za volant pod vplyvom alkoholu (ak taký niekto je radšej popredu odovzdať kľúče kamarátovi alebo organizátorom). - V prípade nedodržiavania pravidiel čo sa hlavne týka alkoholu a robenia hlúpostí z autami, budeme to ihneď riešiť najprv my organizátori a ak to nepomôže volá sa polícia. - Správať sa slušne a ohľaduplne. - Odpadky hádzať tam kam patria.

Na akcii zodpovedá každý sám za seba, preto za prípadné porušenie pravidiel cestnej premávky ako aj spôsobenie škody (či už materiálnej alebo na zdraví) iným účastníkom akcie alebo cestnej premávky je zodpovedná výlučne osoba ktorá škodu prípadne porušenie pravidiel spôsobila.

Pravidla na spanilú jazdu:
- V prvom rade chcem povedať že ide o spanilú jazdu, čiže pohodovú jazdu. V žiadnom prípade to nie je žiadny závod takže všetci pomaly. - Počas celej jazdy dodržiavať bezpečné vzdialenosti medzi autami , zbytočne sa na nikoho nelepiť. - Je zakázané sa navzájom predchádzať nakoľko pôjdeme v dosť veľkej kolóne (ak sa náhodou medzi vás dá iné auto inej značky platí toto pravidlo taktiež). - Dodržiavať max. povolenú rýchlosť ako v mestách tak aj mimo nich. 
- Dodržiavať všetky pravidlá cestnej premávky. - Netreba sa predvádzať, nikto z vás si určite nechce rozbiť svojho miláčika, takže ak dodržíte tieto pravidla budeme všetci spokojný.

Časový plán akcie:

Piatok :
počas celého dna sa dá prísť na miesto zrazu, rozložiť stany, grilovať poprípade kúpať ak to počasie dovolí, samozrejmosťou je otvorený bufet.

Sobota:
08:00 - otvorenie areálu a príjazd H fans
09:00 - 11:00 tréning a registrácie beach volley teamov
11:30 - 12:30 obed grilovačka a pod.
12:45 brífing pred spanilkou
13:00 odjazd na spanilku
14:00 - 17:00 hodnotenie TOP 20, Best SK a CZ scene + divácka súťaž o BEST OF auto zrazu
16:00 súťaž hod elektrónom 
17:00 - 18:00 vyhlásenie výsledkov
19:00 - grilovanie, kúpanie a pod. 
20:00 - 03:00 open air DJ party

Nedeľa:
07:00 - otvorenie bufetu, raňajky, káva atď.
08:00 - 18:00 odjazd účastníkov akcie


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE