Illegal Night - krajšie Vianoce deťom

- Popis udalosti

Sobota 19.12.2015 - 22:00
- KE - Optima Košice
- BA - Bory Mall Bratislava

!!! Nejedná sa o klasický zraz Illegal Night, nebude vyhradené parkovisko, len malá časť kde sa bude konať zbierka !!!

Pomôžme tým, ktorých v živote nestretlo toľko šťastia a spravme im aspoň trošku krajšie Vianoce.
Táto akcia je zameraná na pomoc detským domovom a Tomáškovi, nášmu fanúšikovi s najťažšou formou svalovej dystrofie.


Zbierka pre detské domovy

Na mieste bude pripravená dodávka do ktorej budeme zbierať veci, ktoré detskému domovu chýbajú. Každý DD má iné potreby preto v najbližšom čase doplníme konkrétny zoznam vecí, ktoré budeme zbierať.

Zbierka pre Tomáška

Tomáško je chlapec, ktorému v piatom roku života zistili najťažšiu formu svalovej dystrofie - M. Duchenn. Od svojich siedmych rokov nie je schopný už ani chodiť, jeho nôžkami je momentálne jeho vozík. Tomáško ma dnes už 10 rokov, rád a dobre sa učí, navštevuje druhý stupeň na základnej škole, ktorá nie je bezbariérová. Pravidelne cvičí, chodí na rehabilitácie a keď to financie dovoľujú tak aspoň raz v roku podstupuje aj kúpeľnú liečbu. Čo sa týka liečby, momenátalne žiadne lieky na túto chorobu dostupné niesú. Jediné čo Tomáškovi pomáha sú špeciálne podporné a očistné preparáty, ktoré mu rodičia objednávajú až z USA, no nie vždy sú dostupné. Tomáškovi rodičia sa ho snažia udržať v čo najlepšej fyzickej kondícií pokiaľ to bude možné. Každý deň s ním je pre jeho rodičov dar. 
Na čo sa budú financie pre Tomáška zbierať a využívať? - podporné a čistiace preparáty, onedlho nutná polohovateľná posteľ

Niečo viac o Duchennovej svalovej dystrofii - http://www.mamaaja.sk/zdravie/zdravie-deti/svalova-dystrofia/

Pre zbierku bude vytvorená špeciálna limitovaná edícia StreetSound, multipack viacerých exkluzívnych CD s mixovaným setom od popredných Slovenských DJov a hudobníkov. 

Viac info budeme dopĺňať priebežne

Ak Vám takáto pomoc nie je ľahostajná podporte ju aspoň zdieľaním. V prípade, že mate nejaký nápad, pripomienku, napíšte nám - info@illegalnight.com

Šťastné a veselé
tím StreetBtch


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE