Registrácia Prihlásenie

Tesla Zraz a eZraz Bojnice

- Popis udalosti

eZraz + Tesla Zraz je v sobotu 19.9. venovaný širokej verejnosti - zadarmo! od 9:00 do 16:00 hod.vid. program na plagáte eZrazu, (+ tombolový lístok za 1 Euro, hlavná cena je testovacia jazda na Tesla Model S P85D 700hp, ai.) Ostatné bloky programu sú smerované na odbornú diskusiu a business, sobotny Tesla Club Event bude s dizajnérom Tesla Motors Kalifornia Ottom Fabrim a Tesla Club členmi. Nech sa páči - vyberte si z ponuky - bude to skvelé! eZraz Team Bojnice 2015


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE